Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Xerber

Moje miasto, takie piękne

Polecane posty

kto powiedział, że pokemon go nie edukuje

yf7tuiH.png

Spoiler

Hotel naprzeciwko kamienicy, z której doskonale widać sypialnie w pokojach

 

oslo, pokestop na bank oznaczony i opisany przez twórcę tego badziewia, które jest po prostu odpadem z jakiejś kuźni

0KDWwCH.png

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością informujemy o olbrzymiej tragedii, która wydarzyła się niedaleko Ligoty, można powiedzieć tuż za płotem, w Katowicach-Podlesiu. 14 dzików, które zapewne nieraz zapuszczały się na żer na Ligotę, zginęło tragiczną śmiercią pod kołami dwóch pociągów. Dziki przechodząc przez tory nie zachowały należytej ostrożności, najpierw pociąg jadący od strony Katowic zabił kilka zwierząt, a miarę tragedii dopełnił drugi jadący z Tychów.

 

I ludzie rozpaczają, bo ojojoj biedne dziki. Ale jak plądrują ogródki i wywalają kubły na śmieci na osiedlach czy atakują ludzi, to psami i petardami szczują. A gdyby mogli, to by wystrzelali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2016 o 22:41, Kathai_Nanjika napisał:

Z przykrością informujemy o olbrzymiej tragedii, która wydarzyła się niedaleko Ligoty, można powiedzieć tuż za płotem, w Katowicach-Podlesiu. 14 dzików, które zapewne nieraz zapuszczały się na żer na Ligotę, zginęło tragiczną śmiercią pod kołami dwóch pociągów. Dziki przechodząc przez tory nie zachowały należytej ostrożności, najpierw pociąg jadący od strony Katowic zabił kilka zwierząt, a miarę tragedii dopełnił drugi jadący z Tychów.

 

I ludzie rozpaczają, bo ojojoj biedne dziki. Ale jak plądrują ogródki i wywalają kubły na śmieci na osiedlach czy atakują ludzi, to psami i petardami szczują. A gdyby mogli, to by wystrzelali.

 

Bez nazwy.png

Dzięki Kiceg za wrzut w urur bez ciebie by się nie udało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj będą pod chlebakiem ze znajomymi obojga płci przyszedł do nas żulozwierz. Lecz nie był to taki normalny żulozwierz. 
Pan zbierał na swoje mana pointy i miał dużo expa w negocjacjach. Na informacje że nie mam drobnych stwierdził "a to ja z dyszki mogę 7 złotych wydać, trójeczka by mi wpadła".
Czekam na żuli z terminalami płatniczymi 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Spottera:
Akcja startuje na dniach więc proszę o szybka publikacje.

Witam, to raczej przestroga niż pozdrowienia. Moja dziewczyna pracuje w barze z kanapkami w Katowicach i została wymyślona nowa taktyka sprzedażowa. Miłe dziewczyny będą chodzić po Katowicach, w pobliżu przystanków i rozdawać krojone w trójkąt kanapeczki dla ludzi czekających na autobus w ramach zareklamowania. Dwóch śmieszków, którzy kończą z pracą wraz z rokiem szkolnym wpadło na pomysł aby do kanapek dosypać środki przeczyszczające, takie śmieszne pożegnanie chlebodawcy. Gdy moja dziewczyna poszła powiedzieć o tym kierowniczce, ta się zaśmiała i rzekła "to ci dobre". Wiec taka przestroga dla was ludzie abyście uważali.

 

coooo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...