Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Assasin4

TV za około 1300zl

Polecane posty

Właśnie zepsuł mi się telewizor 32'' CRT, dlatego zamierzam zainwestować w nowy. Przyzwyczaiłem się do 32 cali i powiem, ze chciałbym cut większy (może 40" lub 42"). Ważne aby był full hd bo na pewno będę podłączał lapka. Co polecacie na chwile obecna? Co sądziecie o

THOMSON 42FU2253

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym odświeżyć wątek. Interesuje mnie TV podobnych gabarytów (~42") LED.

Cena, jaka mnie interesuje to ~1500 +/-100 zł, oczywistą oczywistością jest, że musi być full hd. Ten LG jest prawie idealny, niestety ma za mało portów HDMI. Chcę do niego podłączyć kompa i ps3 na chwilę obecną, a później jeszcze ps4 i dekoder. Dlatego szukam czegoś co ma minimum 3 porty i ładną jakość obrazu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłącze do niego normalnie PC? Szperając po allegro napotkałem się na kable DVI-HDMI, ale przy każdym jest dopisek:

kabel pozwala na podłączenie komputera z telewizorem TFT.

TFT wg wikipedii jest to specjalny tranzystor sterujący wyświetlaczami ciekłokrystalicznymi. Tylko czy aby ten "specjalny" nie oznacza w dzisiejszych czasach standardowy LCD/LED?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie wiedzą o co chodzi, dlatego na wszelki wypadek piszą wink_prosty.gif Wolałem się dopytać na wszelki wypadek. Jutro śmigam do media po tv na raty bo promocja jest tylko do czwartku za 1499, ale zawsze obejrzeć można i ewentualnie zrezygnować. Dzięki za pomoc smile_prosty.gif

EDIT: pojechałem do media i nie wziąłem tego TV, jakościowo nie jest zbyt dobry, szczególnie, że obok stał trochę droższy Soniacz http://www.sony.pl/product/tv-102-40-lcd/kdl-40r470a (odtwarzał to samo wideo, kolory były żywsze i miał znacznie lepsze kąty), którego można dostać za 1699 w internetach. Jeszcze się trochę waham, więc poczekam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...