Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kredos

Karta graficzna do 800 zł

Polecane posty

Chciałbym wymienić moją dość starą już kartę na coś lepszego. Zastanawiałem się nad Radeonem 7850 oraz 7870. Co doradzacie? Jakiego producenta wybrać?

Specyfikacja:

AMD Phenom II xX6 1055T BOX

Asus M4N68T-M LE V2

Kingston DDR3 2x 2GB 133MHz CL9

Radeon 5670 Gigabyte 1GB DVI&HDMI (PCI-E)

Seagate 500GB Barracuda 7200.12 (16 MB, Serial ATA III)

Logic B22 500W PFC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolałbym dorzucić do Gigabyte'a - http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-radeon-hd7870-2048mb-ddr5-256bit-dvi-hdmi-dp-pci-e-1100-4800-wer-oc-overclock-gv-r787oc-2gd-460530/ - lepsze chłodzenie i 3 lata gwarancji.

Sprawdź tylko czy wejdzie ci do obudowy, bo dość długa jest ta karta. Jak nie wiesz to podaj model obudowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudowa taka jak napisałem, Logic B22 z zasilaczem 500W PFC. Wydaje się być odpowiednio duża. Na stronie AMD napisali, że rekomendowane jest conajmniej 500W, dlatego nie jestem pewien czy ten Corsair będzie dobry. Zastanawiałem się nad SilentiumPC Deus 500W.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za pomoc. Prosiłbym jeszcze o sprawdzenie czy aby na pewno Gigabyte 7870 zmieści się w Logicu B22. Nie jestem pewien czy znalazłem dobre wymiary i chciałbym się upewnić.

Kupiłbym radeona od gigabytea, zaproponowanego przez Diriana. Do tego zasilacz Corsair (zaufam ekspertom :P). Jeszcze raz dziękuję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Gigabyte to raczej nie wejdzie do tego Logica, jeśli dobrze pamiętam to tam wchodziły karty chyba do maks ~23cm, nie pamiętam już, weź miarę i sobie zmierz.

Poza tym weź zmień tą obudowę bo ten Logic to śmieć kartonowy, wiem, bo mam to badziewie na strychu, pewnie jakieś pająki mają w niej gniazdo, bo w sumie do tego co najwyżej się nadaje.

Ja mimo wszystko rozglądałbym się za R9 270X

http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-r9-270x-gaming-2gb-ddr5-pci-e-256bit-2dvi-hdmi-dp-box-r9-270x-gaming-2g-612659/

lepsze pamięci, również 3 lata gwarancji i cichutkie chłodzenie.

No ale oczywiście zasilacz do wymiany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...