Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mygames72

Rozwiązany: Fallout New Vegas, uruchomienie gry

Polecane posty

Siemka mam problem ponieważ zainstalowałem dzisiaj fallout new vegas (gra jest oryginalna) gra się odpala pokazuje się logo twórców i zacina się potem wywala do pulpitu i program przestał działać dodam jeszcze że gra wcześniej działała bez żadnych błędów odinstalowałem go i ponownie zainstalowałem też nic nie pomogło co mam zrobić ?

Zapoznaj się zasadami zakładania i nazywania tematów.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyta nie jest porysowana ? A wcześniejsze stany gry (wszystko co zachowałeś od poprzedniej reinstalki na koncie) nie są uszkodzone ? Sprawdzałeś czy nie ma uszkodzonych plików ?

Jeśli płyta nie jest porysowana, a pliki są nieuszkodzone to radziłabym żebyś po prostu skontaktował się z pomocą Steamu albo napisał do ich działu pomocy co do Fallout'a New Vegas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jeszcze aktualne, ale zapisy możesz sobie przenieść np. na pendrive'a i wtedy zobaczyć czy to nie jest ich wina. Jeżeli się okaże że jednak one są przyczyną to niestety trzeba je będzie skasować, jeżeli nie to możesz znów wrzucić je do folderu z grą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAWSZE gdy coś się dzieje z grą na Steamie, cokolwiek, to jako pierwsze musisz zrobić to: klikasz PPM na daną grę---->właściwości---->pliki lokalne---->sprawdź spójność plików. To jest taki uniwersalny sposób na wszelkie problemy z grami na Steamie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...