Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wizardius

Rozwiązany: Telefon z Orange Mix

Polecane posty

Hej witajcie. Umowa mi się kończy za jakieś 3 tygodnie, i chce ją przedłużyć, lecz obowiązkowo chce zmienić telefon (mój trzyletni lg swift gt540 już chwilami nie domaga). Wybór mają bardzo średni:

http://www.orange.pl/klienci_ind/telefony

Obczajcie sobie telefony dla oferty MIX 29 Zł na 24 miesiące (ofc dla osoby przedłużającej umowe)

Dla mnie w telefonie jest ważne, żeby muzyka dobrze grała, żeby internet sie wygodnie przeglądało, żeby nie było lagów a i żeby gier nie cieło :)

Jedyne co wypatrzyłem w ich ofercie i jest w miare ok (limit cenowy tak do 300 zł MAX) to:

Alcatel one touch Idol mini

oraz EWENTUALNIE:

LG Swift L5 II

Podoba mi się ten Alcatel, ale mało o nim opini w internecie i tak na prawde nie wiadomo co i jak z tym telefonem... Tak więc dlatego pisze do was o pomoc w doborze telefonu z ww oferty. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki mały problem(???).Będą tak samo niedomagać jak gt540-będziesz niezadowolony.Jeżeli musisz to alcatel one touch idol tyle że jest droższy.Lepiej będzie wziąść samo sim albo tego alcatela mini i sprzedać a następnie kupić(trochę bedziesz musiał dopłacić) motorole moto g(4.5') lub sony xperia m(4')-całkiem niezłe telefony(adreno 305+1gb ramu) może z wyjątkiem aparatu .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w abonamencie za 49 zł jest ten one touch idol (zwykly, nie mini) za 1 zł. Widzialem czytałem recenzje, pisze, ze dobry sprzęt to jest. Jeszcze jest tutaj opcja na hujaweja g510 ascend , samsung galaxy core plus, sony xperia E ?

CO powiesz/powiecie o takim sprzęcie?

EDIT. Temat można zamknąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...