Skocz do zawartości
Stillborn

Tanie książki

Polecane posty

13zł za nówkę sztukę w twardej oprawie to chyba względnie tanio, więc wrzucam:

http://naekranie.pl/aktualnosci/swiat-dysku-twardookladkowa-kolekcja-w-prenumeracie-738912

Tak, jestem świadom, że cena 'pakietu' jest wysoka, ale po rozbiciu na pojedyncze egzemplarze - nigdzie taniej nie widziałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2014 o 15:24, ZygfrydQ napisał:

Osobiście polecałbym zajrzeć czasami do okolicznych marketów, gdzie często rzucają całkiem niezłe pozycje po 5-10zł (często w koszykach, w których trzeba chwilę pogrzebać).

W ten sposób nabyłem jakoś dwa tygodnie temu w Realu "Kompleks 7215" za 6zł.

Witam, w jakich sklepach sieciowych oprócz biedronki polecacie jeszcze szukać tanich książek ? I czy można na ich stronach internetowych sprawdzić dokładnie tytuły i ceny ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze zaglądam do koszów z 'tanią książką' jak jestem w Auchan albo Carrefour, czasem można wyłowić jakieś perełki. Często też w Saturnie czy Media Markt trafiałem na dobre okazje (przykładowo książki Stevena Eriksona, które normalnie kosztują po 59zł za sztukę, tam kupiłem po 19zł za sztukę, a są to naprawdę kobylaste tomiszcza na setki stron). No i oczywiście standardowo Matras oraz Świat Książki, chociaż w tym drugim chyba rzadziej widziałem jakieś fajne ceny. Empik też od dawna nie zachwycił mnie żadną okazyjną ceną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie było mnie tu na forum . Od jutra w Biedronkach letni kiermasz książek i coś dla fanów  fantastyki przeniesionej z gier na karty papieru, za 10 zł złapiemy m.in.:

"Dragon Age: Powołanie" - D. Gaider, 

"Dragon Age: Cesarstwo masek" - P. Weekes,

"Assassin's Creed: Odyssey. Oficjalna powieść gry" - G. Doherty oraz niepowiązane:

"Uniwersum Marvela. Avengers: Wszyscy chcą rządzić światem" - D. Abnett,

"Paradoks. Trylogia Nadzoru. Tom 2" - C. Fletcher,

"Drugi okręt. Seria Projekt RHO. Tom 1" - R. Phillips.

 

Może ktoś złapie coś dla siebie, pozdrawiam :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli widzę, że sporo fantastyki.  Czytałem jeszcze kilka lat temu kilka ksiażek z serii Dragon Age. W wersji angielskiej. NIe nastawiałem się na wiele w sumie, ale dobrze sie je czyta. Czytałem zarówno powołanie, jak również Cesarstwo Masek.  Po obie warto jest sięgnać. Jeśli ktoś jest fanem gier z tej serii, to ksiązki wyjaśniają wiele. Podobnie jak w przypadku serii World of Warcraft.

Jeśli chodzi o ebooki, polecam polować na nie w księgarni internetowej Virtualo https://virtualo.pl/ . Bywają dobre promocje. Również na nowości. 

Edytowano przez kamdo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...