Stillborn

Tanie książki

35 postów w tym temacie

Wydaję się przyjemną lekturą. Dobrze, że na Tania Książka te promocje trwają bardzo długi czas, więc pewnie jeszcze zdążę to kupić.

0

W Biedronce kupiłem "Podpalaczkę" Stephena Kinga za jedyne 10 zł. Czytałem to już dawno temu, więc postanowiłem odświeżyć swoją pamięć. Dalej to bardzo fajna historia i czyta się ją szybko.

0

Czasami można wyhaczyć coś ciekawego, nie skreślam tanich książek. 

0

"Biedra" ma od wczoraj kiermasz książek. Można wyhaczyć coś Kinga, Grishama, Mastertona czy Vonneguta za 10 zł. Myślę, że warto.

http://www.biedronka.pl/pl/kiermasz-ksiazek-13-02

Polecam przewinąć do połowy strony bo od samej góry są książki dla dzieci :wink:

0

Dnia 15.12.2014 o 15:24, ZygfrydQ napisał:

Osobiście polecałbym zajrzeć czasami do okolicznych marketów, gdzie często rzucają całkiem niezłe pozycje po 5-10zł (często w koszykach, w których trzeba chwilę pogrzebać).

W ten sposób nabyłem jakoś dwa tygodnie temu w Realu "Kompleks 7215" za 6zł.

Witam, w jakich sklepach sieciowych oprócz biedronki polecacie jeszcze szukać tanich książek ? I czy można na ich stronach internetowych sprawdzić dokładnie tytuły i ceny ?

0

Ja zawsze zaglądam do koszów z 'tanią książką' jak jestem w Auchan albo Carrefour, czasem można wyłowić jakieś perełki. Często też w Saturnie czy Media Markt trafiałem na dobre okazje (przykładowo książki Stevena Eriksona, które normalnie kosztują po 59zł za sztukę, tam kupiłem po 19zł za sztukę, a są to naprawdę kobylaste tomiszcza na setki stron). No i oczywiście standardowo Matras oraz Świat Książki, chociaż w tym drugim chyba rzadziej widziałem jakieś fajne ceny. Empik też od dawna nie zachwycił mnie żadną okazyjną ceną.

0

Empik jest drogi ale czasami tam coś kupię.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.