Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Johny131

Wyłącza się.. monitor? ekran?

Polecane posty

Cześć wszystkim. Mam dość nietypowy problem. Sam nie mogę za nic w świecie wpaść na powód, dla którego mój pecet robi tak a nie inaczej. Liczę, że ktoś się już z czymś takim spotkał i pomoże. No, to za każdym razem gdy włączam komputer dzieje się tak:

ekrany systemowe zdają się działać okej, jak zwykle 20-30s się uruchamia. Dochodzimy do momentu uruchamiania Windowsa (to też pewnie ekran systemowy, ale nie wiedziałem jak nazwać te wcześniejsze smile_prosty.gif ) i wyłącza się... ekran. A konretniej może: ekran robi się czarny. Precyzuję dlatego, że monitor jak najbardziej działa, sygnalizuje to swoją lampką. Jeśli natomiast wcisnę na nim przycisk (który powinien pokazać jego opcje) to też ich, jak i niczego innego, nie ma. Wiem natomiast, ze wszystko pozostałe działa, bo jeśli wklepię hasło to słyszę dźwięk ładowania windowsa i skajpa.

Żeby komputer włączyć wystarczy go.. uruchomić ponownie. Nie, nie poczekać żeby się rozgrzał czy coś. Konieczny jest reset i wtedy na 100% przypadków zadziałał normalnie.

Pierwsze co sprawdziłem to wtyczki monitora - włożone porządnie. Sterowniki też dobre (z resztą te samo co od paru lat). Przeskanowałem avirą - brak problemów. Może brudne wnętrze - podmuchałem trochę i jest czyściej. Jak na nic nie wpadniecie to wezmę go na ten mróz i potraktuje sprężonym powietrzem.

No więc, pomysły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...