Jump to content
EdwardFrenchFry

Rozwiązany: Assassin's Creed III - płynność gry

Recommended Posts

Witam otóż Assassin's Creed III tnie po mimo, że spełniam zalecane ponad 2 razy. Jestem na najniższych ustawieniach, tylko rozdzielczość mam Full HD.

Mam wersję oryginalną w wydaniu Heritage Collection zakupionym w muve.pl.

Specyfikacja :

CPU: AMD Phenom II x6 1090T

GPU: Gigabyte Radeon HD 7950

Ram: 8gb

OS: WIndows 7 Home Premium 64bit

Zasilacz:600W

Link to comment
Share on other sites

Podaj dokładny model zasilacza, możesz to sprawdzić zdejmując bok obudowy. Zobacz też jakie masz temperatury procesora i karty graficznej podczas obciążeni, korzystając np. z programu HW monitor.

Temperatury są ok CPU 40-55 A Gpu 30-40 ( jak zwiększe prędkości wiatraków to mniej) A zasilacz to be quiet! aczkolwiek dokładny model podam dopiero jutro

Link to comment
Share on other sites

A inne gry Ci dobrze chodzą?

Oczywiście, dla porównania Hitman:Absolution i BF3 chodzą na maxa

Dodam jeszcze że laguje mi tylko jeśli patrze w stronę bostonu nie ważne czy jest on daleko (do momentu aż wczyta mi się inna lokacja np. misji), aplikacja AMD Gaming Evolved ustawiła mi Assassins Creed III na wyższe detale i nie tnie się jeśli nie patrze się w stronę bostonu.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam identycznie patrząc w stronę Bostonu FPS spadają poniżej 10 i uwierz mi próbowałem wielu sposobów i żaden nie pomógł. Jeśli chodzi o patrzenie w dół to wystarczy przechylić do takiego stopnia w którym zauważysz że gra działa płynnie, w niektórych miejscach to nachylenie jest minimalne.

Link to comment
Share on other sites

Aaaa, Boston. Miasto Zagubionych Klatek.

Największy bug całej gry, biorący się bodaj z programistycznego bubla sprawiającego, że gra źle korzysta z mocy obliczeniowej, gdy przebywasz w pobliżu Bostonu, dławiąc w efekcie nawet mocny sprzęt. Niestety, ale Ubi w ramach swojej polityki olewania piratów... eep, PC-towców poskąpił łatki. Nic z tym nie zrobisz :dry:.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...