Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ManiakGier

Rozwiązany: PS3 VS xbox360 -Wydajniejsza konsola

Polecane posty

Konsol tamtej generacjisię nie porównuje na wydajność, tylko na exclusive'y :P; owszem PS3 jest minimalnie wydajniejsze, ale i tak gołym okiem różnic nie zobaczysz, a zwycięża ilością exclusive'ów i darmowym multi ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym też rozwarzył xboxa bo ma dużo exclusivów które są starsze i można je wychaczyć za grosze gdzie na ps3 większość exlusivów to w miare świerze i trzymają jeszcze cenne. Generalnie wybierz konsole pod względem gier któr chcesz na nich grać i multika ale tutaj wybór jest oczywisty ps3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xbox 360 bardziej multimedialny

PS3 Bardziej do grania.

Największa wada Xbox'a 360 to płatny dostęp do gier online (120 zł rocznie).

A zaletą Xbox'a to kinekt, ale jak pisałem zależy co chcesz robić i w co grać.

Miałem również i PlayStation 3, po kilku latach mi padła podczas awarii prądu.

Ogólnie z mojego doświadczenia to brałbym Xbox'a lub PlayStation 4 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż ja mam x360 od czterech lat i nie narzekałem nna niego choćby raz. Prawda granie do sieci wymaga złotego konta, ale ma kintekt i niesamowicie wygodny pad.Kumpel ma PS3 więc czasami gramy u niego. Nie wiem może to kwestia gustu ale ten Xboxowy pad jest dla mnie wygodniejszy i mniej męczy dłonie. Graficznie praktycznie nie ma różnic między konsolami więc jeżeli nie jest dla ciebie wielkim problemem wydać ok 130 zł na rok na konto gold , lubisz gry "ruchowe" a także by konsola nie była dla ciebie tylko do grania polecałbym Xboxa :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu patrzeć na wydajność konsol, które swoją drogą są bardzo zbliżone. Ważne są tylko i wyłącznie GRY na te konsole i na tym należy się jedynie skupić.

E-xy na PS3:

-Uncharted 1,2,3

-Last of Us

-Heavy Rain

-Beyond:Dwie dusze

-Infamous 1,2

-Killzone 1,2,3

-seria God of War

To te podstawowe...

Ex-y na X360:

-seria Gears of War

-seria Halo

-seria Fable (bez I i III, które pojawiły sie na PC)

Przez pewien czas świetnym exclusivem Xboxa 360 był Alan Wake, ale w końcu wyszedł na PC, wiec chyba nie ma sensu go brać pod uwagę. I to w zasadzie tyle jeśli chodzi o główne e-xy X360...

Można jeszcze wziąć pod uwagę samochodówki - x-boxową Forzę i PS-trójkowe GT, choć ja akurat samochodowych gier nie lubie. Gry na kontrolery ruchowe nie biorę pod uwagę. Generalnie polecałbym ci tylko i wyłącznie PS3 (ma IMO więcej wartych uwagi gier ekskluzywnych) , ale najlepiej sam sprawdź sobie na youtube trailery i gameplaye tych gier co wymieniłem wyżej i zdecyduj, które ci się bardziej podobają i kup odpowiednią konsole.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 masz zdecydowanie bardziej rozbudowaną i co najważniejsze zróżnicowaną paletę gier na wyłączność. Idealnie widać to na liście kolegi smd87 - są strzelaniny, slashery, gry fabularne, platformówki (LittleBigPlanet), gry akcji, survival horrory. Microsoft stworzył kilka uznanych serii i później to na ich kontynuacjach opierał swoją ofertę exclusive'ów. Dla mnie zdecydowanie bardziej warto zainteresować się PS3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...