Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adziorroo

Klawiatura 50zł

Polecane posty

Szukam klawiatury około 50zł, ewentualnie parę złociszy dorzuce jeśli będzie coś naprawdę wartego dołożenia kasy.

Obecnie mam klawiature z wysokim profilem, coś jak to :

http://www.conowego.pl/fileadmin/redaktor_folder/art/testy/KLAWIATURY_Testy/Tt%20eSports%20MEKA/MEKA_2.jpg

Klawiatury niziutkie, takie jak w laptopie raczej odpadają, coś pośrednio ewentualnie mógłbym jeszcze wziąć, czyli nie za wysoka nie za niska.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może nie aż takie, ale trzeba dość "sporo wcisnąć", żeby przycisk załapał, klawiatura to jakiś noname Optimus zapewne z jakiegoś marketu za 5zł.

Głównie gry(League of Legends, Osu, jakieś Battlefieldy, CSy, L4D i inne shootery), ale pisać też sporo piszę.

Która z tych przez ciebie wymienionych najlepsza?

Na przyciskach mulimedialnych mi jakoś bardzo nie zależy, podświetlenie mogłoby być ale też nie przywiązuje do tego wagi bo mam klawiature na wysuwanej półce w biurku(myszkę mam "piętro wyżej"), i prawie na nią nie patrze, więc klasyczne ułożenie klawiszy, żeby było jak najbardziej intuicyjnie, bo widziałem że droższe klawiatury to jakieś powyginane klawisze, rózne nachylenia poszczególnych klawiszy itp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...