Skocz do zawartości
Stillborn

Tanie e-booki oraz audiobooki

Polecane posty

Zważywszy na ten opis:

"Sherlock Holmes. Apokryfy" Artur Conan Doyle'a ? Nigdy wcześniej nie wydane w Polsce (poza jednym, które ukazało się jedynie ponad 100 lat temu w "Gazecie Kieleckiej"), autoparodystyczne opowiadania Doyle'a, to niewątpliwie prawdziwa gratka dla fanów słynnego detektywa z Baker Street. Brawurowe tłumaczenie Marcelego Szpaka, dostępne tylko w BookRage.

nie polecałbym chyba oceniania Sherlocków po tej książce. Ale jeżeli zamierzasz kiedyś przeczytać Sherlocki, warto zainteresować się TYM. Kiedyś kupiłem za symboliczne 9.90 zł, a ebook zawiera wszystkie opowiadania (i powieści, trzy bodajże) Doyle'a o genialnym detektywie. Nie skończyłem wszystkiego, ale sprawdza się to idealnie w roli zapasowych tekstów, kiedy skończą mi się gwałtownie inne książki na Kindle'u.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Merlin.pl rozpoczęła się promocja na literaturę faktu.

Warto tam zajrzeć i zaopatrzyć się we wspomnienia więźniów północnokoreańskich obozów... albo tych brytyjskich, z Kenii. Albo poczytać "Nomadkę" Ali Ayaan. O różnicach między kulturą zachodu a krajów islamskich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BookRage

Zaczęła się właśnie sprzedaż pakietu KLASYKA POLSKIEJ SF:

  • Marek Oramus - Senni zwycięzcy
  • Krzysztof Boruń - Małe zielone ludziki; Jasnowidzenia inżyniera Szarka (od ok. 22 zł)
  • Andrzej Zimniak - Klatka pełna aniołów
  • Maciej Parowski - Twarzą ku ziemi
  • Jerzy Żuławski - Na srebrnym globie; Zwycięzca; Stara Ziemia

Również na publio.pl mamy promocję 50% na wybrane e-booki. Wśród miernoty (imo :P) można znaleźć coś ciekawego.

EDIT:

Własnie dostałem spam... maila, że na cdp.pl rozpoczęła się promocja na cykl Diuna. Jeśli jeszcze nie czytałeś, warto zrobić to teraz (abstrahując od faktu, że w ogóle warto).

Na inne książki też mają promocję:

https://cdp.pl/t/ksiazki/gatunek/fantastyka?utm_source=mailing&utm_medium=newsletter&utm_content=promocja&utm_campaign=fantastyka-dzien-ksiazki

PS

Jakiś Dzień Książki dzisiaj, albo coś w ten deseń i chyba wszyscy dają niezłe promocje. Warto samemu poszukać.

Np. cały cykl Ziemiomorze za 41.93 zł w jednym e-booku (już wcześniej to kupiłem - warto).

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tanie, a darmowe ebooki i audiobooki znajdują się na portalu Wolne Lektury. Co prawda są to tylko pozycje z domeny publicznej, ale ja tam parę ebooków znalazłam, których szukałam. Duży plus jest za szeroki wybór formatów w jakich można je pobierać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Wiedźmy i czarodziejki

Czyli kolejny bundle od BookRage. Tym razem mamy takie tytuły:

  • Anna Brzezińska - Opowieści z Wilżyńskiej Doliny, Wiedźma z Wilżyńskiej Doliny
  • Anna Kańtoch - Miasto w zieleni i błękicie
  • Feliks W. Kres - Pani Dobrego Znaku, Porzucone królestwo
  • Stefan Grabiński - Salamandra

Nie śledzę aktywnie tego, co BookRage podrzuca, ale Salamandrę już chyba mam... <<sprawdza e-booki Grabińskiego>> O! Tego tytułu nie było. Jak miło :].

Aktualnie średnia cena, to 18.91 zł, więc tanio. Brać. I nie marudzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry wieczór:

https://www.smashwor...oks/view/283929

E-book za free? E-book za free.

Znajomy Brytyjczyk jest początkującym pisarzem i jedno z jego opowiadań jest do zgarnięcia za darmo pod powyższym linkiem, nie trzeba się nigdzie rejestrować, nic ściągać (oprócz samego opowiadania), dostępne formaty to epub, jak i kindlowski mobi, można również czytać bezpośrednio w przeglądarce.

Może ktoś się skusi?

Edytowano przez deffik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na bookrage jest obecnie pakiet książek Janusza A. Zajdla.

Obecnie płacimy kolejno:

-"cokolwiek" za 4 książki,

-40złociszy za 6 książek,

-81zł za 12 sztuk.

Niestety nie wiem czy mogę polecić czy nie, bo nie znam nic tego autora. Sam zadaję pytanie o opinie w odpowiednim temacie...

Edytowano przez ZygfrydQ
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Annę Kańtoch to Wy szanujecie. Kto jeszcze nie miał okazji czytać Przedksiężycowych, marsz do sklepu wydawnictwa Powergraph :).

W dniach 29 sierpnia - 7 września w sklepie Powergraphu niektóre E-booki dostępne są za 9,90 zł!!!

Promocja obejmuje teksty nominowane do Nagrody im. Janusza A. Zajdla:

Anna Kańtoch Przedksiężycowi t.3 (promocja obejmuje wszystkie trzy tomy)

Cezary Zbierzchowski Holocaust F

Michał Cetnarowski Cyberpunk (antologia Rok po końcu świata)

Anna Kańtoch Okno Wyszogrodu (antologia Rok po końcu świata)

Wojciech Szyda Popiołun (antologia Rok po końcu świata)

Anna Kańtoch Człowiek nieciągły (antologia Pożądanie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.smashwords.com/books/view/313539

Znajomy Brytyjczyk znów rozdaje swoje książki za free, nie trzeba się rejestrować, dostępne formaty to epub, mobi (i jakieś bardziej egzotyczne)

Tym razem za free jest Lament of the Living, powieść osadzona w świecie opanowanym przez zombie, w sam raz na okazję ;)

Polecam.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BookRage

BookRage trochę zaspał z Halloween. :P

Z okazji Halloween, Zaduszek i Dziadów mamy dla was przerażający pakiet - od klasycznej gotyckiej opowieści ("Carmilla" Sheridana LeFanu) i przedwojennych nawiedzonych pociągów (nowele Stefana Grabińskiego) poprzez grozę okopów Pierwszej Wojny Światowej ("Na ziemi niczyjej" Anny Brzezińskiej i Grzegorza Wiśniewskiego), aż po współczesny horror w różnych odmianach (Łukasz Orbitowski, Dawid Kain i Kyrcz).

Za 1 zł

  • Anna Brzezińska, Grzegorz Wiśniewski Na ziemi niczyjej
  • Kazimierz Kyrcz Jr Podwójna pętla
  • Dawid Kain Za pięć rewolta
  • Stefan Grabiński Dzieła zebrane, tom I. Nowele

Od średniej (teraz 15.34 zł)

  • Łukasz Orbitowski Rękopis znaleziony w gardle
  • Sheridan LeFanu Carmilla

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...