Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TheGhost9919

Rozwiązany: Głośniki bezprzewodowe 2.0

Polecane posty

Witam, szukam głośników 2.0, bezprzewodowych.

Rzucił mi się w oczy ten model: http://pl.creative.com/p/speakers/creative-t30-wireless, ale nie wiem, czy się od czegoś nadaje.

Mają to być dwie stojące "kolumny", żadnych tam leżących cudów, używane będą głównie do gier i słuchania muzyki (laptop + iPod), melomanem nie jestem, więc nie potrzebuje jakiejś super wybitnej jakości dźwięku, ale żeby nie było to też jakieś badziewie.

Przedział cenowym - im taniej tym lepiej :P, powiedzmy do 400-500zł.

B. ważne jest, żeby były bezprzewodowe, przy okazji mam pytanie, jak wygląda sprawa zasilania takich głośników, baterie, kabel, akumulator?

Mile widziana byłaby opcja powieszenia ich na ścianie, ale jest na końcu listy priorytetów.

Z góry dziękuje za wszystkie rady :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, to jest to smile_prosty.gif

To jeszcze parę pytań:

Obejrzałem te Microlab Solo6c/7c, bardzo mi się spodobały, czy do nich też jest coś takiego?

Z tych MC, które wymieniłeś, które najlepsze do ~650zł?

Z załączniku wrzucam szkic mojego pokoju 2,5m x 5m z zaznaczonymi miejscami gdzie słucham muzyki, gram etc. I teraz moje pytanie - czy umieszczanie któryś z w/w głośników w miejscu pomarańczowych kropek ma sens? Czy trzeba je ustawić gdzieś indziej? Czy ma sens wieszanie ich na ścianie?

post-435493-0-07301100-1386181715_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up: Tak, powinno zadziałać.

Od siebie dodam że ostatnio stałem przed podobnym wyborem kolumn do 500 zł i nigdzie nie dostałem jednoznacznej odpowiedzi że Solo6C są najlepsze. Modecomy wcale im nie ustępują, również można się zainteresować Edifierami R2600 ale one są dosyć spore i niby solo6c/modecomy są lepsze. Niemniej do twojego pokoju Solo6C/SHF80U jak najbardziej, może i nawet 120'tki ale na biurko mogą być trochę za duże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...