Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

trampolin

Assassin's Creed 4 - skalowanie obrazu

Polecane posty

Witam,

Po krótce mam problem z AC 4 gdyż po uruchomieniu gry pojawiają się WIELKIE CZARNE PASY u góry jak i u dołu. A zaczęło się to tak...

Zainstalowałem dziś rano AC4 wszystko poszło jak z płatka gra normalnie na pełnym ekranie pograłem sobie z pół godziny i wyłączyłem pc. Po obiedzie czyli kilku godzinach odpalam grę z nadzieją na poznanie dalszych losów,a tu ździwko. Czarne pasy na górze i dole ekranu po 4 cm (tak liczyłem -,-)

Ze strony technicznej mam stary monitor Fujitsu Siemens X17-3 podłączony d-sub. Rozdzielczość 1280 x 1024, gpu to Radeon.

Ja rozumiem, że gra stworzona pod rozdzielczość 1920 x 1080 ale jak po zainstalowaniu działała na pełnym ekranie a po 2 uruchomieniu przestała to oznacza, że jednak się da!

Acha i oczywiście w opcjach autoskalowanie nie pomogło w Catalyst Control Center.

Proszę o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w grach UBI te czarny pasy to norma. Sam takie mam, ale nie aż tak szerokie/grube/wysokie :D

Nie wiem czy to coś da, ale zainstaluj najnowsze stery do karty.

Opisz to dokładniej, na jakiej grasz rozdziałce? Na domyślnej dla monitora? Nie powinno być takich problemów w każdym razie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...