Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koll

Jak się zmieniała grafika na PS3

Polecane posty

Dużo osób mówi że w pierwszych grach na PS3 była dużo gorsza grafika niż w grach które wychodziły później oraz tych obecnych. Z ciekawości zobaczyłem sobie gry startowe na PS3, szybko trafiłem na Resistance: Fall of Man... przeżyłem SZOK. Ta gra wygląda naprawdę ładnie, i to nawet porównując ją do obecnych gier na PS3 z tego samego gatunku (strzelanki z widokiem pierwszej osoby).

Fizyka, detale, tekstury, moim zdaniem to prawie ten sam poziom co obecne produkcje i nic się właściwie nie zmieniło.

Porównanie :

- Resistance : Fall of Man

- Bioshock Infinite

Moim zdaniem tekstury są na tym samym poziomie. Oczywiście Far Cry 3 oraz Infinite mają lokacje "barwniejsze", jest więcej światła i to może sprawiać wrażenie lepszej grafiki, ale gdyby te gry były "mroczne" jak Resistance to grafika moim zdaniem byłaby właściwie na tym samym poziomie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że PS4 może mieć kolejny duży plus po swojej stronie, wynikający z self-publishingu. Twórcy Dreamfall: Chapters szykują się do robienia wersji konsolowych, i nowa maszynka Sony jest pierwsza w kolejce, ze względu na moc i sprzyjającą infrastrukturę.

Może to odosobniony przypadek, ale może też pierwsza jaskółka. Jeśli PS4 uda się do kupki zalet dołożyć jeszcze ugranie więcej niż X1 na pecetowo-kickstarterowym renesansie, to Sony ma kolejnego plusa.

Ciekawe czy klasyczne erpegi doczekają się konwersji obsługiwanych touchpadem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...