Jump to content
Michael121

Warhammer 40k Dawn of War Soulstorm - unrecognized version

Recommended Posts

Witam! Natchniony sentymentem zainstalowałem sobie dziś ponownie WH40k Soulstorm by pograć nieco w sieci. Niestety spotkał mnie dziwny problem. Otóż: Nie jestem w stanie spatchować gry, autoaktualizacja nie działa (gra nawet nie żądała bym podał seriale poprzednich części umożliwiające granie w multi wszystkimi rasami). A próba ręcznej aktualizacji kończy się komunikatem o "nierozpoznanej wersji gry" (kod błędu 10267) i prosi o reinstalację (co jest nieskuteczne). Gdy instalowałem grę około roku temu nie sprawiała podobnych problemów. Wujek Google również nie przyniósł żadnego dobrego rozwiązania (zdecydowana większość porad dotyczyła pirackiej wersji gry a ja mam wszak oryginał) Proszę o pomoc jeżeli ktoś już miał taki problem i się z nim uporał.

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów - Kawalorn

Mam wydanie z Extra Klasyki, i niestety klucz nie pasuje do Steama.

Edit:

Po zainstalowaniu poprzednich części WH mogłem w Soulstormie wpisać numery seryjne umożliwiające granie wszystkimi rasami, jednak nadal gra nie chcę pobierać patcha po wybraniu opcji "Gra Sieciowa". Patchowanie ręczne również nadal nie działa.

Edit 2:

W dodatku Dark Crusade problem autopatchowania nie występuje. Wszystko działa jak należy.

Edited by Michael121