Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michael121

Warhammer 40k Dawn of War Soulstorm - unrecognized version

Polecane posty

Witam! Natchniony sentymentem zainstalowałem sobie dziś ponownie WH40k Soulstorm by pograć nieco w sieci. Niestety spotkał mnie dziwny problem. Otóż: Nie jestem w stanie spatchować gry, autoaktualizacja nie działa (gra nawet nie żądała bym podał seriale poprzednich części umożliwiające granie w multi wszystkimi rasami). A próba ręcznej aktualizacji kończy się komunikatem o "nierozpoznanej wersji gry" (kod błędu 10267) i prosi o reinstalację (co jest nieskuteczne). Gdy instalowałem grę około roku temu nie sprawiała podobnych problemów. Wujek Google również nie przyniósł żadnego dobrego rozwiązania (zdecydowana większość porad dotyczyła pirackiej wersji gry a ja mam wszak oryginał) Proszę o pomoc jeżeli ktoś już miał taki problem i się z nim uporał.

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów - Kawalorn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wydanie z Extra Klasyki, i niestety klucz nie pasuje do Steama.

Edit:

Po zainstalowaniu poprzednich części WH mogłem w Soulstormie wpisać numery seryjne umożliwiające granie wszystkimi rasami, jednak nadal gra nie chcę pobierać patcha po wybraniu opcji "Gra Sieciowa". Patchowanie ręczne również nadal nie działa.

Edit 2:

W dodatku Dark Crusade problem autopatchowania nie występuje. Wszystko działa jak należy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...