Jump to content
maksv6

Rozwiązany: Playstation 3 parę pytań

Recommended Posts

Mam zamiar kupić playstation 3 super slim. Konsolę chcę kupić w wersji 12gb i moje pytanie brzmi jak to jest później z tym dokładaniem dysku. Pasuje każdy i czy coś trzeba jeszcze np. sformatować czy coś. Następne pytanie czy da się instalować gry na dysk (tak jak w przypadku xbox'a 360). Kolejne co to jest za usługa to playstation plus? I ostatnie jak to jest z tymi super slimami słyszę opnie od niektórych że są gorszę prosił bym o przedstawienie plusów super slima i zwykłego slima.

Link to comment
Share on other sites

Używka odpada. Nie wiem jak liczysz że wyszło ci aż 1000zł. Konsola 650 zł + 150 zł za 320gb dysk to nie 1000zł a mi raczej większy dysk nie jest potrzebny (no chyba że da się instalować gry na niego). Powiem szczerze że kupuje PS'a 3 tylko dla paru gier głównie będę używał xboxa lub kompa więc na razie nie widzi mi się wydawać więcej na niego niż 700zł

Edited by maksv6
Link to comment
Share on other sites

Ja kupiłem prawie rok temu używaną slimke. Działa do tej pory, a gram często i namiętnie. Dałem za nią 600 zł, miała 250 gb. Playstation plus to jakby pakiet lojalnościowy od sony. Kupujesz abonament (59 zł na 3-mce, 195 zł na rok) a w zamian dostajesz szereg różnych opcji np zapisywanie gier w chmurze, ale przede wszystkim gry. Są to tytuły zawsze z najwyżej półki(kiedyś przeczytałem, że trafiają tam gry tylko ze średnią ocen powyżej 85% ale nie wiem czy to prawda), które co miesiąc się zmieniają. Co do dysku to wystarczy kupić dysk 2,5" i specjalne "sanki". Po podłączeniu konsola sama go sformatuje.

Link to comment
Share on other sites

WItam, od ponad 2 lat jestem uzytkownikiem PS3 320GB. Nie warto kupować konsoli z dyskiem 12GB i szkoda zabawy na późniejszą rozbudowę. Dla meni to nie tylko gry, ale i domowe centrum muzyki, zdjęć i filmów. Szkoda więc oszczędzać na pojemności dysku. Playstation Plus to stefa, do której kupujesz sobie dostęp np. za 195 zł na rok i masz specjalne zniżki na gry do zakupu na ichnijejszej platformie. Gry na PS3 są zapisywane na dysku i potrzebują naprawdę dużo wolnego miejsca.

Do tego widzę, że Sony idzie w kierunku SMART TV i już teraz aplikacja You Tube pozwala na zdalne sterowanie konsolą ze smartfona. Bardzo użyteczna zabawka. Jestem jednak ciekaw nowinek w PS 4.

Link to comment
Share on other sites

Nie opłaca się brać super slima bo slim lepiej wygląda, ma wsuwaną płytę i jest tańszy. A super slim oprócz mniejszych rozmiarów ci nic nie daje, a nie przesadzajmy, to sprzęt który będzie przez cały czas stał pod telewizorem więc rozmiar nie ma znaczenia.

Link to comment
Share on other sites

W sumie nie wiem czy dobrze zrobiłem kupiłem (odbiorę dopiero w środę) konsole PS3 Slim Dysk 250 gb + Gta 4 + Pad i kable i jakaś torba za 599zł. Faktycznie super slim 12 gb mało się opłaca i kiepsko wygląda

Edited by maksv6
Link to comment
Share on other sites

Slimka jest moim zdaniem najlepszą wersją tej konsoli. 250GB jest już w porządku (sam mam wersje trochę pojemniejszą, z dyskiem 320 GB, a nie mam zapełnionej nawet do połowy - w duże gry bardziej opłaca sie grać na płytach) i pozwala w miare komfortowo ogrywac różne gry z PS+. Moim zdaniem wybrałeś prawidłowo, niech konsola dobrze ci służy. :)

Link to comment
Share on other sites

Okazało się że to playstation to nie 250gb tylko 320gb (tak myślę ponieważ w opcjach jest napisane wolne miejsca 120gb na 298gb) i jeszcze dostałem jedną grę gratis ponieważ ktoś zostawił god of war 3 w napędzie.

Mam też jeszcze jedno pytanie bo na konsoli stworzone są dwa konta a na dysku jest masa filmów i jedna gra z ps store i jak usunę konta i stworzę sobie moje to czy usunie się zawartość dysku (filmu gra i save)

Edited by maksv6
Link to comment
Share on other sites

Nie usunie ale korzystać z savów nie będziesz mógł bo się przypisują do konta. Dziwi mnie dlaczego ta osoba co sprzedała nie wyrzuciła wszystko z konsoli tylko po prostu odpięła wszystkie kable i wysłała ją do ciebie bez czyszczenia ze "śmieci"(savy, filmy, gry itp).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...