Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Compact

Rozwiązany: Klawiatura do 100zł

Polecane posty

Witajcie, poszukuję nowej klawiatury do 100zł. Aktualnie mam Wireless Keyboard K350 logitecha, także chciałbym, aby klawisze były podobnej/takiej samej wysokości. I tak:

-chciałbym podświetlenie klawiatury

-musi mieć przyciski multimedialne

-PRZEWODOWA!

-najlepiej jakby była w miarę cicha

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam jesteś awaryjny natec to szrot i szczerze bym go odradzał albo brał w ostateczności

Nie chcę oceniać po komentarzach i słownictwie, ale "sam jesteś awaryjny"? Ja nie wiem z kim mam tu dyskutować, jak poprawisz sposób wyrażania swoich myśli - wtedy pogadamy. Postaraj zachowywać się w miarę dorośle (nie wymagam od Ciebie, abyś taki był), przynajmniej na tym forum.

To prawda, Natec to BYŁ "szrot" jak to nazwałeś (pierwszy raz to określenie słyszę/czytam), ale RX33 to na prawdę ceniona klawiatura w tym przedziale cenowym, reszta ich produktów też się znacznie poprawiła. RX66 i RX88 wyglądają na bardzo solidne i słyszałem, że są na prawdę dobre. Co do Geniusa i Zalmana - tak, są awaryjne. Prawdopodobnie nawet nie widziałeś ich na własne oczy, ale nie mam Ci tego za złe, ja też tak miałem z wieloma produktami, które polecałem, jednak od tego są opinie. Opinie ludzi, którzy na prawdę z nich korzystają/korzystali i wiedzą, co mówią. Jednak nie chodzi mi o opinie typu "ładna, wygląda solidnie, mam ją od 2 dni", tylko o opinie typu "mam ją od roku/dwóch i mogę wam powiedzieć o tej klawiaturze to i to". Polecam Ci przeczytać opinie o tych klawiaturach. I jak masz zamiar odpisać mi, że ludzie w minusach piszą "na razie nie zauważyłem" to z góry uprzedzam, że to "na razie" trwa ok. 2 dni, tak, jak już wspomniałem.

Compact, jeśli może być bez podświetlenia to Genius Imperator, na prawdę dobra klawiatura, da się ją za tyle znaleźć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mój Boże... Na prawdę myślałem, że mogę z Tobą porozmawiać na poważnie, ale chyba będę musiał rozmawiać z Tobą jak z przedszkolakiem.

Kto powiedział, że się znam na sprzęcie komputerowym? Twoje domysły? Nie wiem czy napisałem to pod jakimś tematem czy w prywatnej rozmowie z XeoN'em (który JEST ekspertem razem z Blady Piter'em): nic nie wiem o sprzęcie komputerowym. Przez dłuższy okres czasu szukałem dla siebie sprzętu do 200zł. Jest to wąski przedział cenowy, więc sporo się dowiedziałem o tych dobrych sprzętach z tego przedziału, a także o tych, które takie nie są (myszki, klawiatury, w miarę podkładki, od XeoN'a sporo dowiedziałem się o słuchawkach). Teraz próbuję wykorzystać tę zebraną przeze mnie "wiedzę", aby pomóc innym w wyborze sprzętu. Czy to znaczy, że lansuję się na eksperta? Nie.

RX33 to nowość? Rok. Właśnie tyle jest na rynku. Do miana nowości zalicza się sprzęt około 3 miesiące po premierze (na upartego). RX66 - rzeczywiście, nowość, ale jest już trochę recenzji (nawet polskie, jeśli nie znasz angielskiego). Jeśli chcesz - pisz na PW, podam Ci link, nie będę od Ciebie przecież wymagał, abyś sam poszukał. Podane przez Ciebie - rzeczywiście, mają recenzje, ale nie pozytywne. Nawet jeśli, to są napisane po krótkim czasie użytkowania (tak jak VideoTesty, a dokładniej Marcin zrecenzował ją i ocenił bardzo pozytywnie to jak myślisz, ile mógł jej używać, skoro przysłali mu klawiaturę tylko do testu i musiał odesłać, z 2 tygodnie, miesiąc?), albo na 4/5 co znaczy, że są lepsze modele.

Więc - zastanów się następnym razem nad tym, co chcesz napisać, bo tylko się pogrążasz. Nie będę oceniał, kto miał rację a kto nie, ale sądzę, że sam do tego dojdziesz. Jeśli znowu napiszesz coś bezsensownego to zadzwonię do Twojego szpitala, aby zabrali Ci komputer. Również pozdawiam.

Przepraszam Compact za zaśmiecanie tematu. Powodzenia w wyborze wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także nie zamierzałem z Tobą dyskutować, jednak Twoja głupota mnie do tego zmusiła. 3 miesiące po premierze to nie nowość, ponieważ jeśli produkt jest dobry, to sporo osób już zdążyło go kupić i może nawet wystawić opinie czy zrecenzować. Tyle z mojej strony, dziękuję, dobranoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę dobrze Ci wychodzi prowokowanie mnie (jeszcze raz - sorry Compact za zaśmiecanie tematu). No dobrze, zrobię to dla Ciebie. http://www.ceneo.pl/......scroll?????? Tutaj jest 15 opinii. Masz 15 palców na jednej ręce? No to nie wiem, czym Ty jesteś. Już wiem, po co robią te dziwne znaki do przepisania przy rejestracjach na różnych portalach. Kogo poprosiłeś, aby Ci pomógł? Pewnie go zaszantażowałeś. Zresztą nieważne.

Owszem ale sam napisałeś że ten rx33 jest ponad rok a ile ma recenzji i opinii ?!? no sam powiedz na palcach jednej ręki można policzyć

http://pclab.pl/pr51.../pr51941.html?? http://www.morele.ne...-538602/#div4?? http://www.youtube.c... rx33&oq=&gs_l=

Jesteś żałosny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie z tym kłopot, albowiem:

Attack2K - za wywołanie flame'a i wulgaryzm pod adresem innego forumowicza

oraz

DanteGamer - za kontynuację kłótni oraz obrażanie innego forumowicza

otrzymują nagrodę w postaci dwutygodniowych ferii zimowych od FA.

PS. Opinie ze sklepów/ceneo/youtube itp. nie cieszą sie na FA dużą renomą. Bardziej preferujemy rzetelne testy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...