Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Thergor

Warsaw (W/S)hore

Polecane posty

To pisz od razu, że chodzi o śmianie się a nie lubienie. Chociaż taki ze mnie zgred to już ledwo to pamiętam, nawet pierwsza edycja big brothera do mnie nie trafiła a co dopiero jakieś warszawskie shore przygotowane specjalnie dla naszej złotej polskiej młodzieży.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daily reminder: oglądając Warszaw Hoe dajecie znać marketingowcom, że taki ich taktyka była słuszna.

Ja tam nie oglądam.

Wolę spędzić konstruktywnie czas przed pecetem :trollface:

(btw. polecam odcinek South Parku o Ekipie z New Jersey)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już Abyss napisał, marketoidy już swój cel osiągnęły. Mówicie o tym programie. Słyszałem kiedyś takie powiedzenie - nie ważne co mówią aby tylko nazwiska nie przekręcili. Całe szczęście mam silną reakcję alergiczną na programy typu: ludzie robią z siebie kretynów, talent szą itp, więc zostało mi oszczędzone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Nirvana i Foo Fighters laduja wysoko w tych topkach. Ale Metallica tez zwykle zajmuje jakies wysokie miejsce.

A gdy nie ma Top Gods of Metal/whatever zobaczyc mozna teledyski czegos co nie ma nic wspolnego z rockiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[powaga]Naprawdę nie wierzę, że ktoś to może oglądać. Gdy w telewizji zaczęły ukazywać się seriale paradokumentalne oficjalnie przyjąłem do wiadomości to, że TV niżej upaść nie może[/powaga]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pitole, nei wierzę, że jesteście takimi sztywniakami. Wolę oglądać to niż jakieś durne kabarety, żeby się pośmiać. Nie udawajcie, że jesteście tacy pro elo na takie głupoty. Bo tak to są głupoty, odmóżdżające głupoty. Ale czy większość bajek taka nie jest? Może ktoś mi powie, że Pora na Przygodę jest pouczająca....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pitolę, nie wierzę, że jesteście takimi kolesiami. Wolę nie oglądać telewizji, jak chcę się pośmiać to czytam mądrości germotty. Nie udawajcie, że jesteście tacy pro elo że nie używacie internetu. Bo tak, to są głupoty, wolę się odmóżdżać telewizją. Ale czy internet taki nie jest? Może ktoś mi powie, że Forume jest pouczające....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...