Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Thergor

Warsaw (W/S)hore

Polecane posty

Ekipa z Warszawy. Najpierw ją wam przedstawię (choć większość z was ją pewnie zna tongue_prosty.gif):

warsaw-shore-online-MTV-odcinek.jpg

To cudo można obejrzeć co niedzielę na MTV. I ja to zrobiłem. I ŻAŁUJĘ!!!!!!!!!!!111

Takiego dziw****twa to ja w życiu nie widziałem. I JESZCZE CI RODZICE DAJĄCY SYNKOWI GACIE ZE ŚWIŃSKIM RYJEMMMMM!!!!!!!!1

A najgorsza to jest chyba ta elizza, sztuczna jak gumowa lala! I ja już tego nie obejrzę, będę omijał szerokim łukiem, bo to ejst szajjjs jakieg mało! I jeszcze jakieś Trybsony, a język to gorszy jak spod monopolowego!

Najlepsz to jest Blondynka na TVP. :****

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.... te wszystkie związki, rozstania, powroty, bójki.... Bezcenne. Chodzi o to , żeby tylko polubić wszystkie postacie, a dalej to już śledzisz to tak długo jak tylko możesz.

W Ekipie z New Castle przynajmniej nie chodzili nago... znaczy się, chodzili, ale nie pokazywali swoich...no....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jakieś Trybsony

E! E! E! E! SYNEK! Od Trybsona to ty się odwal!

On ma złoto w te MMA i w ogóle taki koleś, że ja cię nie mogę!

No ba, taki wzór sportowca to zasługuje na szacunek ludzie ulicy, kuhwa!

Nie.... te wszystkie związki, rozstania, powroty, bójki.... Bezcenne. Chodzi o to , żeby tylko polubić wszystkie postacie, a dalej to już śledzisz to tak długo jak tylko możesz.

Przypadkiem nie chodzi raczej o oglądanie głupszych od siebie i poprawy swojego samopoczucia z tego powodu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...