Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GRENCIO

Mikrofon rejestruje dźwięki systemowe - problem.

Polecane posty

Witam, jestem Youtuberem który niedawno musiał zrobić format systemu (wymiana płyty głównej, procka i pamięci) i od tego czasu mającym problem z nagrywaniem audio do materiałów. Już wyjaśniam: posiadam kartę Sound Blaster X-Fi Xtreme Audio do której podłączone mam wyłącznie słuchawki z mikrofonem. Kiedy odpalam grę i próbuję nagrać swój głos dzięki Audacity, poza swoją mową nagrywa się także lekko zagłuszony dźwięk z gier, np dialogi, muzyka itd. Próbowałem instalować najnowsze sterowniki ze strony producenta, zmieniać mikrofon (nawet kiedy go wyłączę i odpalę nagrywanie nadal rejestruję dźwięki systemu), próbowałem wywalać program dołączony do karty ,,Volume Panel'' itd. Nie było tego słychać przed formatem więc podejrzewam że to kwestia ustawień/odpowiedniego sterownika ale jestem w tym zielony i proszę o pomoc, na prośbę mogę zamieścić screeny moich ustawień. Czytałem też w internecie że mam odznaczyć ,,Mix stereo'' w opcjach nagrywania ale nie mam w ogóle takiej opcji. Próbowałem używać innego programu poza Audacity ale bez różnicy. Dodam że mam też zintegrowaną kartę dźwiękową od AMD ale w menadżeże urządzeń mam ją wyłączoną. Prosiłbym was o pomoc :(

Specyfikacja sprzętu:

Windows 7 Ultimate 64bit

AMD Bulldozer FX-6300

Radeon HD6770

4gb ram DDR3 1333MHz

Sound Blaster X-FI Xtreme Audio

OCZ SSD 120 gb

WD HDD 1Tb

Sterowniki do dźwiękówki wersja 10.04.0090

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...