Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karollossi

Problem z kartą dźwiękową, płytą główną oraz obudową.

Polecane posty

Witam, mam problem jak już wspomniałem w temacie z kartą dźwiękową Asus Xonar D1, mam zainstalowane do niej sterowniki, jest wszystko dobrze podłączone. Problem polega na tym, że jak podłączam do niej wedle instrukcji kable z głośników (Genius SW-HF 5.1 6000) sub/cen, tył, przód to grają tylko dwa przednie jakbym miał 2.0. Szukałem trochę o tym w internecie i choć sporo osób ma lub miało podobny problem z tą kartą nie znalazłem odpowiedzi co mogłoby być przyczyną takiego zachowania. Aha jedyne dwa wejścia, które mi działają to jak już wspomniałem wejście na front oraz pod mikrofon, reszta w ogóle nie reaguje.

Płyta główna ASRock Z87 Extreme 4, nie wiem dlaczego, ale mam wyłączone wszystkie gniazda głośników oraz mikrofonu i słuchawek, mogę podejrzewać, że skoro mam kartę dźwiękową te gniazda zostały jakoś wyłączone, ale gdy karta nie reaguje jednak chciałbym korzystać z wszystkich głośników. Ewentualnie przynajmniej z samych słuchawek czy mikrofonu. Mam zwykłe słuchawki za 50zł z mikrofonem nie wiem dokładnie jakie, lecz używam z nich praktycznie tylko mikrofonu, a słucham z drugich Sennheiser HD 449.

Co do obudowy Fractal Design Define R4 nie działają mi gniazda pod mikrofon i słuchawki, kable są wszystkie podłączone i porządnie się trzymają.

Jest to nowy komputer zamówiony z morele.net i złożony przez nich.

Reszta komputera:

Intel Core i7 4770K

EVGA GeForce GTX 780 SC ACX

Cruciale 16GB

Lepa G650-MAS

Windows 8.1 x64

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...