Jump to content
emqi

Rozwiązany: Pad Xbox360/PC - przewodowy czy bezprzewodowy?

Recommended Posts

Hejka,

Szykuję się ostatnio, by zakupić sobie pada od Iksa pod PC, ale zastanawiam się nad tym, którą wersję wybrać. Za kablem przemawia niższa cena i brak potrzeby ładowania/kupowania baterii. Z kolei do bezprzewodówki zachęca mnie wizja rozwalenia się na wyrku i grania z dala od kompa bez przeszkód (i wypalenia oczu na moim monitorze 19, na którym z tej odległości równo zobaczę ale to osobna kwestia tongue_prosty.gif). I tu mam pytanie - jak jest z lagiem w wersji bezprzewodowej? Da się wyżyć, czy psuje komfort? No i czy jest jakaś lepsza alternatywa (koniecznie zgodna z X360), bo celuję w orginała MS, a budżet mój wynosi max 200 złociszy wink_prosty.gif

Z bezprzewodowego iksboksowego pada korzystam na PC od ponad 3 lat. W tym czasie uzywalem go m.in. W Dirtach, Burnout Paradise, PoP, kilku Asasynach, Batmanie, Darksiders i jesli jakis lag jest, to jest on na tyle maly, ze go nie odczuwam i martwic sie nim nie musisz.

Edited by Tesu
  • Upvote 1

Dzięki za odpowiedź, skoro więc w tym względzie nie jest źle, chyba skłonie się ku tej opcji ;) Jeszcze pytanie, jak długi czas gry wytrzymuje pad zanim baterie/akumulatorki padną. W specyfikacji jest bodajże 40 godzin gry, jak w praktyce?

Obecnie mam przewodowego pada od X360, ale kiedyś miałem bezprzewodowego i mogę ci powiedzieć, że na pełnym naładowaniu akumulatorka pad trzymał ponad tydzień czasu, a grałem dziennie po 3-4 h. Najwięcej energii żre oczywiście force feedback, ale w większości gier można wibracje wyłączyć i wydłużyć żywotność energii.

• Upvote 1

@emqi

Z tego co pamietam, to jak wsadzilem nowe baterie do pada przed rozpoczeciem zabawy w Assassin's Creed Brotherhood, to po przejsciu tej gry zdazylem jeszcze kilka dni pograc w Dirt 2 zanim trzeba bylo zmieniac baterie.

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...