Jump to content
Fajny227

Tablet Dla starszej osoby

Recommended Posts

witam. Świąteczne Ciężarówki jednego z najpopularniejszych napoi już powoli ruszają w trasę, w kalendarzu można zaczynać już powoli odliczanie do bety Bożego Narodzenia i równie powoli trzeba myśleć nad prezentami. Ja wpadłem na pomysł kupienia mojej mamie Tabletu. Otóż ta mama jest osobą starszą "ledwo ogarniającą dzisiejszą technologię" (włączyć/wyłączyć laptopa umie, odpalić skype umie no ale na SMS'a to się czeka do tygodnia). Poszukuję więc jakiegoś tabletu łatwego do ogarnięcia. Tzn. najlepszy to raczej coś więcej jak 7" (myślę o 10" ale mogą być inne propozycje) coś dosyć ładnie chodzącego tak by można było coś w internecie sprawdzić, skypa włączyć, jakiegoś e-booka może itp.(i nie powiem że i może ja bym skorzystał od czasu do czasu) No niestety mama raczej jest osobą bojaźliwą jeżeli chodzi o gadżety i tablet też nie może kosztować sporo (nie to żebym swoje zaskórniaki chował ale jeżeli ma być używany przez 4h a potem 2lata w szafie pod swetrami?). Oglądałem Samsunga taba 2 7" ale siostra mówiła że jest strasznie mały. Patrzyłem też nad Tabletem Sony (Ładne parametry, firma dobra to i nawet ja bym skorzystał jak bym był u rodziców). Co wy na to? A może macie inną propozycję? Może tańszą? Może lepszą? Pomożecie Mikołajowi wybrać coś dobrego? :D

Link to comment
Share on other sites

Tegra 2 to już trochę staroć, warto poszukać czegoś nowego. Nieźle prezentują się te oferowane przez GoClever i Overmax, przynajmniej na papierze. Żeby interfejs był do bólu łatwy, możesz zainstalować Launcher 8, te kafelki są bardzo przydatne laikom.

Ale jeśli mama lubi czytać i chcesz zrobić prezent, to może czytnik ebooków? Zdecydowanie przyjemniej na nim czytać niż na tablecie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...