Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bielik42

Temat Randkowy - znajdź swoje przeznaczenie

Polecane posty

Byłem odwiedzić Panoramixa by mi prenumerate Panoramy pożyczył. A dobiło mnie w koncercie życzeń post pewnego użytkownika, który zażyczył sobie w czasopiśmie działu "Gracz szuka Graczki"... ja pierdziele czy ludzie dzisiaj nie mają jaj by wyjść na ulice i zwyczajnie chociażby na herbatkę zaprosić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie są zbyt leniwi, żeby wyjść na dwór, zwłaszcza teraz jak przyszła zima i większość ludzi boi się odrobiny chłodu.

czy ludzie dzisiaj nie mają jaj by wyjść na ulice i zwyczajnie chociażby na herbatkę zaprosić?

Niestety, wolą napisać na Spotted (czemu takie coś w ogóle istnieje?), że osobę X widzieli w danym miejscu o takiej i siakiej godzinie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ głupotki pleciesz. Odnoszę wrażenie, że jesteś Mugolem, jako że uważasz, że w Dobie Internetów sztuka wychodzenia na dwór zwłaszcza wśród dzieci zanikła (abstrahując od przymusu wyjścia, bo szkoła, praca, cuś). Strach przed chłodem...no wspinając się na Czomolungmę czy inną górę dochodzi i strach przed nim...większy niż zwykle, bo zapewne ktoś go odczuwa, aczkolwiek poza tym to jest coś takiego jak rozsądek, niechęć bycia chorym, brak odczuwania przyjemności z uczucia zimna, marznięcia etc. oraz dominująca wola siedzenia w ciepłym domku przy kominku, z filiżanką herbatki, zawiniętym w kocyk i kota, z ulubioną książką lub filmem. Zbyt leniwi...bzdury. Chyba żyjemy w innych światach. Każdy wychodzi kiedy, ile i na ile chce, potrzebuje lub musi. Przecież ludzie spacerują, spotykają się ze sobą, uprawiają sporty...wystarczy wyjrzeć za okno (natężenie zależne od pory roku). Teoria zasiedzenia społeczeństwa jest raczej mylna.

Gdzie ty się takich głupot naoglądałeś? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MAGnet

Dziękuję za poprawę humoru tym postem, naprawdę.

Odnoszę wrażenie, że jesteś Mugolem

To złe odnosisz wrażenie, bo przynajmniej godzinny z spacer dziennie to u mnie norma.

zwłaszcza wśród dzieci zanikła

Wspomniałem gdzieś o dzieciach? Nie wydaje mi się.

Chyba żyjemy w innych światach

No jasne. Przecież według twojego profilu pochodzisz z Nibylandii :D

Przecież ludzie spacerują, spotykają się ze sobą, uprawiają sporty...wystarczy wyjrzeć za okno (natężenie zależne od pory roku)

Wiadomo, to też zależy od miasta w jakim się jest, ale aż dziwnie się patrzy, gdy się chodzi po mieście i ani żywej duszy w markecie czy w lokalu, a na internetach +100 osób online. Coś jest chyba nie tak, co nie? Bo nie wierzę, że akurat tyle osób robi gdzieś domówkę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@germotta bojęsię, że dostanę osta. :trollface:

Arturzyn nie rozumie żartów i nikt nie śmieje się z jego żartów.

Ja to ktoś. ;)

BTW, skoro już podśmiewamy się z Arturzyna, to zaglądał ktoś w jego sygnaturkowy spoiler? :]

Wiele ludzi ma cytaty, a się na mnie uwziąłeś. Nieładnie. :zly:

BTW

Byłem odwiedzić Panoramixa by mi prenumerate Panoramy pożyczył. A dobiło mnie w koncercie życzeń post pewnego użytkownika, który zażyczył sobie w czasopiśmie działu "Gracz szuka Graczki"... ja pierdziele czy ludzie dzisiaj nie mają jaj by wyjść na ulice i zwyczajnie chociażby na herbatkę zaprosić?

Właśnie, od tego jest TEN temat. ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...