Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zelman

Poszukuję hostingu www

Polecane posty

Hej!

Szukam jakiegoś dobrego i przede wszystim taniego hostingu pod niewielką stronkę. Nie potrzebuję żadnych bajerów, miejsca ledwo co, odwiedzin za dużo nie będzie, chodzi tylko o to, żeby był tani i stabilny. Stronka jest bardzo prosta, sam html + css.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei polecę: http://hostinghouse.pl/

Naprawdę tani, dobry, polski hosting.

W dodatku teraz mają promocję -40%.

Piszesz, że szukasz czegoś taniego, bez bajerów.

Masz 3 pakiety do wyboru. Jeśli wystarczy Ci 1GB powierzchni serwera i 20GB limitu

to wybierz pakiet brązowy. Płacisz 15zł/rok i wszystko ładnie śmiga.

a w pakiecie: gwarancja 99,5% uptime, regularnie wykonywane kopie zapasowe, gwarancja zwrotu pieniędzy (30 dni), kreator stron w cenie hostingu, kompetentna pomoc techniczna dostępna 7 dni w tygodniu.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja hostuję swoje kilka stronek na (postawione na wp, po kilkadziesiąt wejść dziennie) na linuxpl. Nie narzekam, żadnych zastojów, jak zawsze tam zaglądam to któryś z chłopaków siedzi na gg, więc można prosić o feedback:-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od siebie bardzo polecam masternet - konto za 50 zł na rok, mam na nim kilka stron i wszystko chodzi bardzo stabilnie. Wcześniej korzystałem z WEBD i również byłem zadowolony. Masternet w najtańszej opcji pozwala na obsuługę 10 bas danych MySQL a WEBD jedną jeśli ma to dla Ciebie znaczenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...