Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

opENDfist

Rozwiązany: Słuchawki dokanałowe (nie douszne)

Polecane posty

Siema, chciałbym (znowu) prosić o radę, tym razem chodzi o słuchawki douszne. Bardzo się zawiodłem na moich Sennheiser'ach MX170, nie miały dużo lepszej jakości od moich starych słuchawek Sony za 20zł, więc zamiast 50zł mój limit wynosi teraz 100. Nie mam wymagań odnośnie wyglądu, długość kabla też jest mi obojętna. Mikrofon kompletnie mi się nie przyda. Słuchawek będę używał wszędzie: w domu, na zewnątrz, co oczywiście niesie za sobą przenoszenie ich razem z odtwarzaczem w torbie lub w kieszeni. Tu był także kolejny problem Sennheiser'ów, a mianowicie kabel był wykonany ze sztywnego materiału. Jak już wspomniałem w temacie; douszne, nie dokanałowe i nie ma mowy, abym zmienił zdanie. Są strasznie niewygodne i uszy się w nich pocą. Najbardziej zależy mi na jakości dźwięku. Podsumowując: douszne (nie dokanałowe), z możliwie najlepszą jakością dźwięku do 100zł. Ah, jeszcze muzyka, jakiej słucham. Heavy metal, nu metal, rapcore, hard rock (te okolice) - Limp Bizkit, P.O.D, Papa Roach, Pantera, Deftones, Soundgarden, Audioslave, Crazy Town, Metallica, Guns N' Roses, czasem coś luźniejszego typu Nickelback, Dan Tyminski, Gorillaz, rzadziej już (kiedyś w nadmiarze) rap typu Eminem, 2Pac, Hans. Z góry dzięki za odpowiedzi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NoName - to prawda, napisałem, że nie przeszkadza mi wygląd, ale bez przesady. Może jest to głupie, ale okropnie bym się czuł w białych słuchawkach.

XeoN - nie wiem, o co chodzi z tymi AKG. Ja słyszałem, że mają słabą jakość dźwięku. Rozważę te Sony. Aha, bas nie ma dla mnie większego znaczenia, ale lepiej, żeby dużo go nie było. Podałem muzykę jakiej słucham bo myślałem, że przyda się to do określenia jeszcze innych rzeczy. Po prostu chodzi mi o to, aby dźwięk był czysty, wyraźny i żebym miał wgląd w jak najwięcej pasm.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy za podobną cenę znajdziemy coś równie ciekawego ze słuchawek dousznych. Nigdy także nie słyszałem złych opinii o nich, a przy takiej cenie nie ma większego problemu na dobrą sprawę. Słuchawki wyjdą poniżej połowy twojego budżetu a jest duża szansa że ci się spodobają. Moim zdaniem - warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojojojo, nie o nie mi chodziło, przepraszam za zamieszanie. NoName dodał posta w trakcie, gdy ja pisałem swojego (musiałem na chwilę wyskoczyć). Chodziło mi o AKG.

EDIT: +podzielam zdanie XeoN'a, że jak się ma ustalony budżet, to jednak najlepiej wydać ten wyznaczony hajs na jak najlepszy produkt nawet, jeśli znajduje się na krawędzi budżetu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...