Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam chce zadać kilka pytań odnośnie słuchawek.

Chciałbym kupić nowe słuchawki(dla graczy) hmm cena no powiedzmy 400 ? ale nie ograniczajcie się w tym.

I teraz tak miałem już od fatalitek po megalodony przez g35 i gamecomy. 1.Dźwięk przestrzenny 7.1 w 90% tego nie używam więc jest to mi niepotrzebne 2. Mikrofon otóż jestem w posiadaniu mikrofonu pojemnościowego więc nie potrzebuje mikrofonu w słuchawkach(aczkolwiek chcę dalej słuchawek dla graczy żeby nie podawać jakiś słuchawek dla melomanów itd bez mikrofonu) 3. Oczywiście najbardziej co cenię w słuchawkach to dźwięk (basy itd) i wygoda użytkowania żeby po np bardzo długim użytkowaniu moje uszy nie krwawiły z dyskomfortu a głowa nie bolała z obciskania.

I teraz moi drodzy liczę na was i mam nadzieję że podacie mi kilka ( lub kilkanaście tongue_prosty.gif) par słuchawek a ja wybiorę te które najbardziej mi pasują.O wszelkie inne pytania zadawajcie poniżej.

Ps. Co do tego dźwięku i komfortu słuchawki dla melomanów są przybliżone moim wymaganiom ale dodam iż chciałbym słuchawki trochę takich "przy sobie" to znaczy nie małych rozmiarów no i jak dla graczy to dla graczy tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

em chyba to nie jest zintegrowana karta dźwiękowa o ile to jest karta dźwiękowa zielony w tym jestem [(Cyfrowe urządzenie audio (S/PDIF) (Urządzenie zgodne ze standardem High Definition Audio)] a co do muzyki jeśli chodzi o rodzaj muzyki no to ogólnie słucham "metalu" ale czasem jakiś dubstep też sobie włącze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD668B najlepiej sprawdzą się w rocku/metalu, do dubstepu już raczej może być za mało mocy na basie, a raczej chodzi mi oto że one grają bardziej wysokim basem niż niskim, gdzie w dubstepie najwięcej jest tego niskiego. Nie wiem jak gra Xonar DX, ale jak tak samo jasno jak reszta Xonarów to bałbym się o sylabizacje, choć nie można powiedzieć że jest to reguła. Jak dla mnie były one średnio wygodne, ciężkie i mogę powiedzieć nawet ze za duże mi się wydawały. Można jeszcze pomyśleć nad SL HD330.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up: Będą kuły w uszy, zadowolony?

IMO SL HD330 wcale nie ustępują 668B, po prostu jest to inna szkoła grania. 330 są nastawione bardziej na fun, 668B są bardziej monitorowe, stąd większa szczegółowość. Jak dla mnie przy jasnych źródłach 668B potrafiły grać za ostro, dopiero przy takim Prodigy HD2 dźwięk się fajnie kreował. IMO HD330 z jakimś jaśniejszym źródłem będą bardziej uniwersalne od 668B chyba że ktoś lubi bardziej monitorowy i jasny przekaz HD668B. No i mi HD330 lepiej leżały na głowie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm dawniej przed tym postem myślałem nad słuchawkami http://www.razerzone.com/gaming-audio/razer-electra albo http://steelseries.com/pl/products/audio/steelseries-siberia-v2-frost-blue/ . Wnioskując z tego co mi napisałeś chyba moim 1 celem będzie zainwestowanie w jakąś dobrą kartę dźwiękowa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem, HD668B będzie dobrą opcją jak słuchasz głównie muzyki rockowej, do takiego dubstepu lepiej sprawdzą się HD681 Evo a w obydwu gatunkach sprawdzą się Superluxy HD330. Z bardziej uniwersalnych słuchawek można pomyśleć nad Shure 240, Brainwavz HM3, Noontec Zoro HD, Cresyn C750H. Z bardziej basowych ciekawą propozycją są AKG K618/619. W sumie co wybierzesz zależy od czego oczekujesz. AKG K618 np. są bardziej przenośnymi słuchawkami, polecony przez nas Superluxy jako przenośne słuchawki się nie nadadzą. Każde z zaproponowanych słuchawek mają za i przeciw, dużo opinii można znaleźć na internecie. Ciężko w sumie cokolwiek polecić, podaliśmy kilka modeli a co ci się najbardziej spodoba - trudno powiedzieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@K618 są dobra propozycją, szczególnie jeżeli szukasz basowych, w miarę przenośnych słuchawek. HD330 są dobre o czym pisałem wcześniej. Shure wcale nie krzaczą na gorszym źródle, one wręcz zagrają praktycznie z byle czego. (To już bym się bał o Superluxy bardziej na słabym źródle niż Shure). Góra wcale nie jest taka zła, średnica jak na Shure przystała bardzo dobra a bas jest ok ale jest go mało chyba że zrobimy mod na bas. I jak dla mnie - Shure 240 wcale nie są gorsze od Superluxów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...