Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rk1972

STEAM-Utratata adresu email powiazanego z kontem

Polecane posty

Ktos wlamal sie na moje konto mailowe i uzywal mojego adresu by handlowac kontami w Diablo 3 (otrzymalem ostrzezenie z Blizzarda). Nigdy nie instalowalem Diablo 3 na moim komputerze wiec wyslalem do Blizzarda maila z prosba o skasowanie konta powiazanego z moim adresem mailowym.

Zlikwidowalem tez pechowy adres mailowy i teraz mam problem bo ten adres byl powiazany z kontem na steamie. Okazuje sie ze ktos z IP z Tokio probowal logowac sie na moje konto na steamie w zwiazku z tym by sie zalogowac musze wpisac kod wyslany na skasowany adres mailowy.

Co mam robic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz jakieś wersje pudełkowe gier przypisane do konta steam lub dokonywałeś płatności na steamie swoją kartą kredytową ew. PayPal'em to napisz do supportu jak sprawa wygląda, poproszą Cię o potwierdzenie że jesteś właścicielem konta i zmienią Ci email na koncie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos wlamal sie na moje konto mailowe i uzywal mojego adresu by handlowac kontami w Diablo 3 (otrzymalem ostrzezenie z Blizzarda). Nigdy nie instalowalem Diablo 3 na moim komputerze wiec wyslalem do Blizzarda maila z prosba o skasowanie konta powiazanego z moim adresem mailowym.

Zlikwidowalem tez pechowy adres mailowy i teraz mam problem bo ten adres byl powiazany z kontem na steamie. Okazuje sie ze ktos z IP z Tokio probowal logowac sie na moje konto na steamie w zwiazku z tym by sie zalogowac musze wpisac kod wyslany na skasowany adres mailowy.

Co mam robic?

Powiedz jedno: przysyłali w tych mailach linki do Battle.Netu i prosili o podanie hasła? Jeżeli tak to gratuluję, że nawet nie sprawdziłeś czy to prawdziwy Blizzard. Bo BLIZZARD NIGDY NIE PROSI O TAKIE RZECZY. Sam dostaję regularnie co tydzień takiego maila od jakichś popierdzieleńców podających się za Blizza i od roku mnie straszą, że dostanę bana za handel kontami jak im maila nie potwierdzę - jak najedziesz na linka do Battle.netu w wiadomości to się okazuje, że to hiperłącze maskujące jakąś azjatycką stronę, która jest zakwalifikowana przez gogle jako wyłudzacz informacji. Gdzie tego maila "do Blizzarda" wysłałeś? Odpisałeś na tą wiadomość co dostałeś czy przez suport pisałeś? Jeżeli pierwsza opcja - niewesoło, często odpowiedź na zarobaczonego maila wystarczy, żeby się urządzić :( Sprawdź czy na inne konta ci nie wbijają Polecam szybko klepnąć maila do steamowego supporta, przeadresować sobie na innego maila i steam guarda założyć.

Co z tego wynika: otóż na maila nikt ci się nie włamał jak dostałeś wiadomość o próbach handlu kontami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja gdzies napisalem ze podalem w mailu haslo? To nie Blizzard jest dla mnie problemem. Nie gram w Diablo i nie bede gral. Problemem jest konto Steam nie chcialbym aby jakis japonczyk kupowal sobie prezenty na Steamie na moj koszt.

"Polecam szybko klepnąć maila do steamowego supporta, przeadresować sobie na innego maila i steam guarda założyć."

Przeciez pisze ze "ktos z IP z Tokio probowal logowac sie na moje konto na steamie w zwiazku z tym by sie zalogowac musze wpisac kod wyslany na skasowany adres mailowy.". To Steam Guard nie pozwala mi wejsc na moje konto na Steamie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...