Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zbykek

komp do nagrywania filmów z gier

Polecane posty

Witam. Potrzebuje zakupic komputer do nagrywania filmow z gier (oczywiscie z tych nowszych jak bf4) które bede wrzucal na youtube.

Chodzi mi o samą skrzynke bez napędu i systemu. Monitor który posiadam to Samsung SyncMaster 2043NW a system jaki bede chcial zainstalowac do kompa to Windows 7. Cena komputera w granicach +/- ~2500 zł.. Raczej nie bede nic podkręcał. Oczywiście zestaw chcialbym zakupic przez internet np. w Morele lub techplanet. Prosiłbym o gotowe zestawy. Z góry dziekuje za pomoc. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w tej cenie to w sumie ciężko będzie coś wydajniejszego złożyć. Można zrezygnować z połowy RAM i dać GTX760 trochę dopłacając, ale do nagrywania znów 8GB może się przydać. No i przede wszystkim do nagrywania przydają się 2 dyski - jeden na odczyt, a drugi na zapis, ale tutaj za bardzo nie ma jak tego dać..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem, że jednak na razie odpuszcze sobie to nagrywanie, najwyzej pozniej dokupie dysk i ram.. odpuszcze połowę ramu i zostane przy jednym dysku.. Ationx, którego GTX760 bys polecił do tego zestawu (tego z 4gb pamięci?)? Zaznaczam, że będe chciał jednak pozniej zaczac nagrywac (jak juz dokupie ram i dysk).

edyta.

Policzyłem ten zestaw co mi podałes z tym, że zmieniłem ram na 4 gb tej samej firmy i wychodzi jak na razie 1644 zł (bez karty graficznej) więc na kartę mogę wydac około 1000 zł jeśli ma to sens. Chyba, że macie jakąs inna propozycję dla mnie.. np coś w stylu, "zostaw ta karte i dokup dysk bo skok jakości i tak bedzie nieznaczny".. etc.

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest jeden problem.. Zamówiłem ten komputer z ta kartą graficzną http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx-760-oc-2gb-ddr5-256-bit-hdmi-dp-dvi-box-rev-2-0-gv-n760oc-2gd-546589/ ii wejscia na karcie na pasuja do kabla od monitora.. Pytanie brzmi... Czy mogę jakoś dokupić kabel/przejściówkę żeby podłączyc monitor do karty czy bede musial kupic nowy monitor?

Mój monitor to SAMSUNG SyncMaster 2043NW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monitor ma tylko D-SUB. W pudełku od karty graficznej nie było przejściówki DVI-VGA? Jeśli nie to zdecydowanie lepiej jest kupić gotowy kabel DVI-VGA zamiast przejściówki. Wyjdzie trochę drożej, ale gotowy kabel jest lepszy. Sam ostatnio miałem problem z GTX560ti gdzie przejściówki DVI-VGA nie dawały rady i w niektóre gry to aż się grać nie chciało ze względu na mocno widoczne odświeżanie ekranu szczególnie na ciemnym tle. Zmieniłem kabel na dedykowany DVI-VGA i w większości gier praktycznie nie widać zakłóceń, jedynie czasem w AC IV w ciemniejszym miejscach jest to widoczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...