Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Matmro57

Czy opłaca się kupić Sparkle GTX 560 se za 250zł

Polecane posty

Nio moze spróbuje licytowac 6870 tylko ze bez gwarancji jak nie uda sie to kupuje tego 560 se chodzby dlatego ze jest tani a podług mojego hd 4670 bedzie dużo wydajniejsza moze cod ghosts pujdzie na średnich, a moze uda mi sie cos podrecic tego se i bedzie dobrze na półroku mi powinna starczyc a jeszcze mam pytanie ta karta jest słabsza od gtx 460 1gb 256bit?

Po za tym pilnie sprzedam HIS hd 4670

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to mógłbyś kupić nawet HD6850 od Gigabyte. Powiem ci szczerze, że karta jeszcze daje radę i można grać w nowe gry na niej w rozdzielczości 1280x1024. Battlefield 4 Beta bez problemu mi chodził na Ultra. Choć kartę niedługo i tak sprzedaję (bo kupują mocniejszego Radka), to i tak mogę ją polecić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej dzieki jezeli znajde jakoms okazjie to kupie 6850 albo 6870 jak nei to tego gtx jakos odpale gre ja na rodziałce max 1366x768

bo hd 6850 podkrece do 6870 a hd 6870 do 6950 wgl na samym pocztku chciałem tego radeona http://tablica.pl/oferta/radeon-hd-6950-iceqx-ID3TEqD.html#3b2dbd5806 ale koels wgl nie odpisuje

A wgl moze ktos chce kupic pamiec ddr3 2gb 1600mhz http://tablica.pl/oferta/patriot-ddr3-2gb-1600mhz-ID4fjLz.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zgadzam się ale jakiedys kupiłe z laegro hd 4850 i padła po dwuch tygodniach i lipa a tengtx 560 jest z tablicy ale ma 21 miesiecy gwarancji wieddz o to chodzi jak nie to bede licytował tą http://allegro.pl/show_item.php?item=3745179721&msg=Twój+e-mail+został+wysłany.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

nio tak myślałem

oki ja lece bede wieczorkiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak kupować używkę, to tylko z gwarancją. Jak tamta karta bardziej ci się widzi (z tablicy), to możesz zaproponować sprzedającemu kupno poprzez Allegro. Tak chłopie będziesz mieć przynajmniej jakąś gwarancje (zwrot pieniędzy jakby co). HD6850 ma taką samą wydajność jak jego młodszy brat HD7770, z minimalną przewagą (ale tak bardzo nie znaczącą). Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby pobawić się w OC karty i w ten sposób zwiększyć jej wydajność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki jest tak napisałem do goscia natabicy w sprawie vtx 6850 czy opusciłby z ceny a pisało 250zł i czy jest gwarancjia a on napisał ze sie skaczyła ale daje 3 miesiaczna gwarancje rozruchowa siespytał ile daje a za tak na odwal napisałem 200 plus przesylkaa ona 220 plus przesyłka wuedz chyba git tylko pytanie jak to jest bo jak kupowałem kompa to był razem z hd 4850 który mi padł po dwóch tygodniach a właśnie był VTX i teraz nie wiem co sądzicie otej firmie jakie najlepsze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. I radzę Ci w ten sposób wybrać kartę, ale z gwarancją producenta. Jeśli się karta popsuje, to przynajmniej masz naprawę za darmo, lub wymianę, a w najgorszym przypadku zwrot pieniędzy (powiedzmy, że karta kosztowała w dniu zakupu 600 zł i tyle masz zwrotu nawet po 2 latach. Ważne, że będzie na gwarancji producenta). Lepiej poszukaj innej oferty, bo taka gwarancja od właściciela mało co Ci da do poczucia komfortu. Karta padnie po 3 miesiącach i co wtedy? Będziesz musiał kupić kolejną i kasa pójdzie w błoto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://tablica.pl/oferta/his-radeon-hd-6850-1gb-gwarancja-ID4iV2T.html#bd0ffb0550 ta jest od hisa szkoda ze nie ma zdjecia musze napisać do gosci bo ma w sumie gwarancjie ponad miesiac

Nio Gutek masz jak najbardziej racjie

raz własnei tak miałem z 4850

i musiałem kupic nastepna kupiłem od kupla hd 4670 która chce teraz sprzedać jednak nie ma kupców niestety

nio ale jezeli odbiór osobisty a to nad mozem

a ja z centrum jestem ok napisze moze zmieni zdanie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz to już lepiej to wygląda, choć 2 miesiące to też dość krótko, no ale nie przesadzajmy ;). A zdjęcia to jak najbardziej potrzebne. Niech Ci poda jej fotki z każdej strony, żeby stwierdzić czy faktycznie nie było przy niej nic grzebane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio tak tylko jak by moja płyta obsługiwała ale prwdopodobnie ma pci 1.0

bo tak to to miał me gtx 650ti boost ale moja płyta głowna nie wie mczy ma 1,1 pci chcociaz

dlatego jestem zmuszony o grafike z pci 2.0 moja płyta głowna gigabyte ga -m61-p3 moze sprawdzisz jezlei ma 1.1 to bybyło dobrze jednak wczesnie jjuz pytałem i sprawdzałem w gpu-z pisze 1.1 ale w pc wizard 1.0

hd 7770 to za 339 zł kupie na esc ale nie bedzie działc chyba to po co mam ryzykowac

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pisałem ale nie odpisywali

koleś od his 6850 z 2 miesięczna gwarancjia chce 250zł plus przesyłka a zdjec narazie nei ma czym zrobić ale wyglada identycznie ja kta z komputronik http://www.komputronik.pl/product/111179/Sprzet_komputerowy_/Podzespoly/Radeon_6850_HIS_1GB_2xDVI_HDMI_DP_PCI_E_.html

aa karta z pci 2.1 bedzie działać na 1.0 ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...