Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

remix85

Assassins creed 4 black flag, wyzwania społecznościowe

Polecane posty

Witam mam pewne pytanie, a mianowicie, wie ktoś może co to są te wyzwania społecznościowe?

bo by odblokować jeden z pancerzy, potrzebuję, wykonać,uczestniczyć w takim zadaniu,

dodam że polowałem na wieloryba białego, który jest właśnie czymś w rodzaju wyzwania, ale nadal to mi nie odblokowało tej zbroi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby otrzymać te odzienie musisz znaleźć skrzynię społecznościową znacznik wygląda tak samo jak do zwykłej skrzyni tylko jest błękitny. Jednak te wyzwania społecznościowe strasznie kuleją sam od kiedy mam grę dopiero złowiłem 3 wieloryby a skrzyń i konwojów jeszcze nie miałem. Mam nadzieję że Ubi coś z tym zrobi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę aby te odzienie odblokować to trzeba zrobić wszystkiego po jednym (skrzynia, wieloryb, konwój) lub wykonać wyzwania abstergo związane ze społecznościowymi czyli upolować 3 wieloryby otworzyć 3 skrzynie i złupić 3 królewskie konwoje. Moim zdaniem wtedy się będzie dało odblokować te odzienie. Za samą skrzynie powinieneś otrzymać odzienie gubernatora. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

Właściwie ukończyłem tryb gry SP w 99%. Brakuje mi do szczęścia jednej mapy skarbu i kilku wyzwań a żeby mieć te UPRAGNIONE 100%.

O ile mam jeszcze nadzieję znaleźć tę nieszczęsną mapę skarbu, to sen z mych powiek zmywa mi nagroda za złupienie królewskich konwojów ? galion aquili ? w kształcie orła i wyzwania społecznościowych - których po zakończeniu głównego wątku, nie wiem czy są do zrealizowania.

A jeżeli chodzi o te konwoje (to chyba te z pieniędzmi?) rozwaliłem znacznie ponad trzy i na znacznie ponad trzy dokonywałem abordażu. No nie mam pojęcia co zrobić, więc proszę pomoc ? jakiś pomysł?

Z góry wielkie dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...