Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ThePuchacz

Jaka będzie najlepsza karta graf. do AMD Phenom II X4

Polecane posty

Witam

Moglibyście doradzić mi, jaka będzie najlepsza karta graficzna, którą mogę włożyć do swojego komputera ? Chodzi mi o to, żeby jej moc została wykorzystana, bo nie chce płacić za jakąś super kartę, której nawet połowy mocy nie wykorzystam ;]

Myślałem nad HD 7850 / 7870 lub GTX 660 więc może któraś z tych. Prosiłbym również od razu o podanie nazwy firmy od której najlepiej wziąć wesoly.gif

Mój komputer

Procesor: AMD Phenom II X4 955 3,20GHz ---> ( podkręcona do 3.72Ghz )

RAM: 8GB DDR3 (4x2GB)

Płyta główna: Gigabyte GA-MA770T-UD3 (Socket M2)

ZASILACZ: ------[zdjjezyk3.gif ]----> "http://images8.gry-online.pl/galeria/for...065_51.jpg

Dysk: SAMSUNG HD103UJ ATA Device (IDE) 1TB

System: Windows 7 64-bit Home Premium

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz zostaje. Dałbym tutaj coś pokroju R9 270/HD7870/R9 270X. Wszystkie 3 bardzo zbliżone wydajnością. Producenci to np. Gigabyte, MSI, Asus.

No i jeszcze XFX HD7870XT - wydajniejszy od 7870 i pochodnych, ale tylko 2 lata gwarancji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również myślę, ze coś w stylu HD7870 byłoby tu optymalnym wyborem. Można rozważyć takie opcje:

1. R9-270: rebrandowany HD7870 w niższej cenie. Ew. GTX660, ale R9-270 ma większy potencjał OC.

2. HD7870XT: wydajnościowo bliżej HD7950 niż HD7870. Wadą jest to że dostaniesz tylko model od XFXa, z dwuletnią gwarancją i przeciętnym chłodzeniem. Alternatywą jest R9-270X, ale to w gruncie rzeczy tylko podkręcony R9-270.

Z producentów np. MSI, Gigabyte, ASUS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...