Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

grz

Wrestling jest ....

Polecane posty

Hulka Hogana, też lubiłem. Przestałem po reality show z jego (m.in.) udziałem. Dlaczego? Pomijając niewielką wartość tego typu programów, to udawał w nim kochającego męża, a zdradził żonę z przyjaciółką córki. Niby jego sprawa, ale kilka tygodni uwiecznionego dobrego pożycia zostało niemal wyrzucone w błoto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie jego życie prywatne ...

Mnie, też nie, ale ... jeżeli ktoś występuje ze swoją rodziną w reality show, które ma ich dotyczyć i ukazujące jakim jest kochającym mężem, a później zdradza żonę z przyjaciółką córki, to coś tu jest nie tak.

Podobnie po reality show przestałem lubić Michała Wiśniewskiego (lubiłem pierwsze utwory).

PS. Osobiście od Hogana bardziej, jako wrestler, podobał mi się Goldberg. Hulk sprawdził się jako aktor w kilku komediach (np. "Kosmita z przedmieścia", "Pan niania", czy też serial o łodzi "Grom w raju").

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już w niedzielę SummerSlam .

Oto karta walk:

Title vs. Title Match ? United States Champion John Cena vs. WWE World Heavyweight Champion Seth Rollins

* The Undertaker vs. Brock Lesnar

* Bray Wyatt & Luke Harper vs. Roman Reigns & Dean Ambrose

* Triple Threat Tag Team Elimination Match ? Team Bella vs. Team B.A.D. vs. Team PCB

* Triple Threat Match for the Intercontinental Title ? The Miz vs. Big Show vs. Intercontinental Champion Ryback

* Tag Team Fatal-4-Way Match for Tag Team Titles ? Tag Team Champions Prime Time Players vs. New Day vs. Lucha Dragons vs. Los Matadores

* The Arrow & Neville vs. Stardust & King Barrett

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...