Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

grz

Wrestling jest ....

Polecane posty

Także bardzo lubię wrestling, chociaż obecnie nie oglądam na bieżąco. Powodem jest to, iż nie ma obecnie federacji, która mnie interesuje. TNA i RoH nie lubię oglądać, a WWE zdzieciniało i jeżeli ktoś powie zwykłe "shit", to już to jest hardcorowe w owej federacji. Chociaż gdy walczy jakiś wrestler, którego bardzo lubię, to chętnie oglądam. Ostatnio np. gdy powrócił Rob Van Dam ponownie zacząłem oglądać. Natomiast gdy w TNA zadebiutował Chavo Guerrero, wtedy przerzuciłem się na moment na tamtą federacji. Ale jeżeli widzę w WWE już po raz setny jako championa gościa typu John Cena czy Randy Orton, to wtedy wolę sobie włączyć jakąś grę lub oglądnąć mecz piłki nożnej. Właśnie w wrestlingu często problemem jest fakt, iż całe to widowisko jest reżyserowane (nie mylić z "udawane"). Wiele młodszych widzów wierzy, iż jeżeli ktoś z kimś wygra, to ten wygrany jest lepszy. A idąc tym tokiem myślenia, osoby zajmujące się wymyślaniem walk i ich zakończeniami (tzw. Creative Team) jako mistrzów daje ulubieńców najmłodszych widzów. I tak właśnie takie beztalencia jak John Cena stają się mistrzami. Natomiast federacja często nie zauważa zawodników, którzy mają naprawdę talent, musieliby tylko lekko poprawić skilla przy mikrofonie. Są to zawodnicy, których niedzielny widz na pewno nie zna, bo jest zaślepiony przez federację Ortonem czy Ceną. Mówię tu zawodnikach: Tyson Kidd, Chris Hero, Trent Barreta czy Drew McIntyre. Tyle chciałbym powiedzieć, pozdrawiam :)

P.S. Także bardzo chciałbym pojechać na przyszłoroczną WMkę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie życie.

Wrestling w Polsce to jest jeszcze egzotyka

Wrestling w Polszy jest egzotyką od 20 lat. Albo więcej. Pamiętam początki podstawówki, kiedy to leciało (z lektorem w PL, więc w naszej tv). Wtedy mi się podobało. Ale jak skończyłem 10 lat, to stwierdziłem, że za stary na to jestem. Wolę Power Rangers :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stillborn

Tak wiem, po prostu dziwi mnie fakt, że w temacie przeznaczonym do dyskusji o tym jaki jest wrestling napisało się 3 strony w jeden dzień. Po prostu chciałem zaprosić innych do tematu przeznaczonego specjalnie dla tego sportu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu chciałem zaprosić innych do tematu przeznaczonego specjalnie dla tego sportu ;)

To nie jest temat do dyskusji. To zwyczajne spamowisko, stąd taki przyrost postów. W tamtym temacie, poza Luźną Jeźdą, nie przeszło by to, co tutaj się dzieje :].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu nie oglądam wrestlingu, czy raczej WWE - bo tylko to mnie interesowało. Ostatnio coś mnie pcha by się tym ponownie troszkę zainteresować. Pamiętam okres kiedy oglądało się w nocy na żywo przeróżne wydarzenia i nie powiem, emocje mną targały. Z uśmiechem na twarzy wspominam oglądanie Money in the Bank 2011, kiedy to mój ulubiony wrestler zgarnął pas :) Do tej pory pozostało u mnie uwielbienie do niego i do mojej koszulki "Best in the World" ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...