grz

Wrestling jest ....

292 postów w tym temacie

Lubię wrestling, co na pewno już Wiecie :-)

0

Ja lubiłem, jak byłem mały. Potem się zczaiłem, że to jedna wielka ustawka i przestałem oglądać. Choć na Soniaczu w Smackdowna grałem jeszcze latami. :D

Do dziś pamiętam takie nazwy, jak: Undertaker, Eddie Guerrero, Edge, Kane, Stone Cold, Triple H, X-Pac, The Rock itp. itd... To były czasy!

0

Wymieniłeś same legendy wrestlingu :-)

Te czasy już nie wrócą :-)

0

Przed chwilą sprawdzałem sobie różne nazwiska, które jeszcze pamiętam i aż mnie zamurowało przy Chrisie Benoit. :O A tak go lubiłem...

0

Oglądanie jak dwa spocone worki testosteronu w cudaśnych majtasach okładają się w wyreżyserowanej walce, na oczach wrzeszczącego tłumu. Ubaw po paszory. pokerglass.png

9

47: wiele znakomitości odeszło w ostatnich latach

nerv0- dla takich komentarzy założyłem ten temat .Jednak wcale mnie to nie dziwią takie opinie smile_prosty2.gif

Czasem są też walki pań. A tam mają niezłe.... - nawet jest taki temat w Luźna Jazda :-)

Edytowane przez gr86
0

Mój stosunek formalno-uczuciowo-prawny do wrestlingu jest taki jak do Star Treka. Jest i tyle. Guzik mnie obchodzi. Ale kogo to interesuje, co mnie interesuje... :P

1

Ja tylko kojarzę Hogana z starych lat, ale potem gość nisko upadł zarabiając na filmach.

0

Jedyną styczność z wrestlingiem miałem grając w WWE u kumpla (już nie pamiętam które). Osobiście - nie przepadam, mam to w głębokim poważaniu. W ogóle, ja jakiś anty-sportowiec jestem, piłka nożna mnie nie kręci, koszykówka też. Jedyne, co mogę oglądać w nieskończoność z wielkim zainteresowaniem do Snooker.

0

up:

Masz rację, stare dobre czasy :

Edytowane przez gr86
0

Nie przepadam, za boksem również.

W ogóle to nie lubię sportu.

Nie mam nic do powiedzenia, rzucam memem.

Planking-Meme.jpg

0

up:

Jeff Hardy- legenda wrestlingu :-)

Szkoda że nie występuję w WWE

PS. Wrestling jest niebezpieczny i przy okazji zabawny:

0

Chodzi ci o to, że TY nie występujesz, czy to tylko literówka? pokerglass.png

Edytowane przez Arturzyn12
0

Chodzi ci o to, że TY nie występujesz, czy to tylko literówka? pokerglass.png

Chciałbym występować, wtedy miałbym kasę jak lodu smile_prosty2.gif Oczywiście litrówka smile_prosty2.gif

Edytowane przez gr86
0

We wrestlingu też są cycki :-)

1

Za nami TLC.

Orton został podwójnym mistrzem :-)

0

Zgadnij.

1

Jako że tata lubił oglądać boks czasem sie do niego dosiadałam, bo nie było co robić ( ok. 5 lat temu ). Skacząc po kanałach natrafiał także na wrestling, ale po 2 min zmieniał kanał. Osobiście, spodobało mi sie przemoc :D więc prosiłam tatę żeby zostawił kanał, ale on nie i nie. Skończyło sie na tym, że wyrosłam na gimbusa, któremu brak przemocy i musi sobie kupywać gta albo saints rowa, żeby zaspokoić swoje potrzeby :D

0

Ani z nich dobrzy aktorzy, ani zawodnicy.

1

Ale zarabiają grubą kasiorę.

0

We wrestlingu też są cycki :-)

Animowane też, jakby to kogoś interesowało :eyes:

diogo4d-sekai-de-ichiban-tsuyoku-naritai-03.png

Źródło to Sekai de Ichiban Tsuyoku Naritai!

0

@podbiel

Bzdury wypisujecie. W każdej dziedzinie są "dobrzy zawodnicy", jako że są i "źli" - jakaś "norma" obowiązuje, a podział "lepszy/gorszy" w fachu istnieje. Wystarczy prześledzić karierę Stinga i zobaczyć jego walki. Albo Hogana. Albo Reya Mysterio. Nie jestem wielkim fanem wrestlingu, lecz lubię popatrzeć, jak kilku facetów efektownie pieprze się po buźkach z użyciem drabiny lub innego narzędzia, skacze przy tym po linach, robi widowiskowe akrobacje, chwyty i...wszystko. Igrzyska od lat kręcą ludzi, a wrestling jest bardzo widowiskowy, pełen niesamowitych akcji, ciosów (ich wykonanie) etc. To się ludziom podoba, bo przecież ilu z nas chciało kiedyś kogoś złapać nogami za głowę i rozprasować po posadzce? Cała ta teatralna otoczka, stroje, podekscytowana widownia, nawiązanie do różnych sztuk walki i podobnych widowisk w przeszłości - to jest coś, co przyciąga. Przyciąga właśnie widowisko, rozrywka w takiej formie. Ludzi kręci przemoc, a ta jest przedstawiona tak...specyficznie, spektakularnie... Ja jednak oglądam głównie swoich ulubieńców, którym kibicuję. Stara gwardia, tak zwana. A czy to udawane czy nie...dobrałem się kiedyś do wypowiedzi, w której było tak: o ile całe walki są często ustawiane, zaplanowane, wyreżyserowane, a po przyjętym uderzeniu następuje element gry aktorskiej, czyli odlecenie na liny, przewrócenie się czy grymas, tak same ciosy oraz ich siła nie są udawane.

I ponowienie: dżermota - jesteś za młoda na takie gry! Tak właśnie szerzy się zgorszenie, patologia i kryminał. Kiedyś sprzedawcy byli lepsi, a rodzice bardziej odpowiedzialni...

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.