Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sledz985

Pomoc w dobraniu komputera cz. w

Polecane posty

Hmm... Ja to jestem jednak przewrotne ciele na niedziele... wezmę i7 3770k ale mam problem gdyż zastanawiam się nad zakupem 2 kart graficznych połączonych w SLI tylko czy jest do tego potrzebne coś? Np. płyta główna czy coś? 2x gtx 660 wychodzi tylko o 200 zł drożej od tego zotacka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już lepiej weź 4770k.

Co do SLI - potrzeba płyty obsługującej tę technologię i mocniejszego zasilacza. Niemnie jestem zdania, że łączenie dwóch średnich kart jest bez sensu... SLI ma sens głównie w przypadku łączenia dwóch mocnych kart, czyli np. 2x GTX 770.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie z tych nowych gier nie obsługują? I mówiłem renderowanie zależy mi na tym żeby dość szybko się to renderowało zresztą robiłem już różne rzeczy nawet dla tych większych youtuberów a dla nich liczy się czas... Jak dla mnie mój czas jest dość napięty tak więc...

A i jakie karty mają takie podświetlenie zielone "Geforce GTX"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wyrzucić pastę, w ogóle tego BQ zmień na zwykłego Deusa, a daj za to ASRock Z87 Extreme4. Weź też Zalmana Z9 Plus, bo do tego Gladiusa nawet Macho nie wejdzie. No i zmień te pamięci, bo mają napięcie 1,65V. Daj Vulcan 2400MHz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę podkręcał póki co (może kiedyś) tak więc... słuchawek ani nic z tych peryferiów nie będę brał oprócz myszki a biorę Gtx 780 gdyż chcę mieć spokój z ubgradami na kilka następnych lat a co do chłodzenia jakie do 250 zł będzie dobre i ciche skoro tak a pamięci ram 16 gb jakie? resztę zostawiam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...