Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

inferno400

Smartphone <1000zł

Polecane posty

Czołem!

Po trzech latach uzytkowania mojego pancernego GT540,przyszedł czas aby w końcu sie z nim pożegnać i kupić coś porządnego. Głownym zastosowaniem aparatu ma być MUZYKA i nie ukrywam,że jakość dzwięku jest dla mnie naprawdę istotna. Chciałbym jednak popykać sobie czasem w gry,te bardziej wymagające jak GTA także ;> Najbardziej optymalnym systemem jak dla mnie jest Android,choć do Windows Phone też można się przekonać. Chciałbym,aby ekran nie był jakiś gigantyczny 4" w zupełnosci wystarczą. Co do ceny,1000zł jest absolutnie nieprzekraczalną granicą,nawet o 1zł,nie obrażę się,jeśli uda się znaleźć coś o wiele tańszego,a jednak dobrego.

Używki,raczej nie,chyba że naprawdę będzie to opłacalne ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że muzykę stawiasz na 1wszym miejscu polecam ci sgs s3 do 1k zł tylko używany ale gra świetnie .Po za tym ma bdb aparat,niezłe wsparcie społeczności i średnią wydajność.Trochę taniej znajdziesz (nowy ok 1k zł)HTC one x/x+.Zalet jak wyżej może wiecej sie grzeje i ma problemy z baterią.Lg l7ii to niezbyt opłacalny zakup.Za 650zł masz wydajnieszego lg f5.Taki typowy budżetowy średniak ten f5 natomiast l7 poniżej niego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galaxy S3 jest dość średniawym pomysłem. Samsung się ceni, przez co telefon jest dość drogi w stosunku do możliwości. Jeśli autor zdecyduje się kiedyś na modowanie, może spotkać go niemiła niespodzianka - Super Brick. Mój kolega uwalił tak swoją S3-kę kupioną na wakacje, a nie jest w tym temacie laikiem. Najlepszym wyborem, jeśli autor nie chce dopłacać, będzie kupno tego F5 bądź poczekanie, aż Nexus wróci na Allegro za 999 + darmowa wysyłka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nie możesz dogadać się, żebyś wybrał wysyłkę pobraniową? Masz wtedy prawo, a nawet obowiązek sprawdzić zawartość przed zapłaceniem - http://allegro.pl/nowy-lg-f5-p875-czarny-bez-simlocka-24mgw-i3726921060.html Wez po uwagę, że kupujesz od zarejestrowanej, legalnie działającej firmy i dostajesz paragon, jak w normalnym sklepie. Jeśli się nie da, napisz, a my znajdziemy ci coś innego w jakimś sklepie. Jakie sobie życzysz? Euro, Mediaexpert?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z L-ką mam styczność praktycznie codziennie. Udany model, wszystko dobrze spasowane. Jednak to nie ta liga, co Nexus 4 czy Galaxy S3. Nexusa 4 ma mój znajomy, a Samsunga bliski przyjaciel, więc dość często się nim bawię. Do codziennego użytku i zabawy Xperia to dobry telefon, ale zdecydowanie mniej przyszłościowy. Po prostu znacznie odstaje wydajnością ~ 40% (w porównaniu do rocznego już SGSa 3)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że L będzie najlepszym wyborem. Co prawda Nexus jest doskonałym telefonem jak za swoją cenę,jednak za 1k można go dostać tylko na allegro( w Euro przykładowo kosztuje 1600zł). Dlatego też w tym momencie wydaje się on najlepszy,wstrzymam się jednak na chwilkę z zakupem,jeżeli ktoś wpadłby na jakąś lepszą alternatywę. Chciałbym się też zapytać,dlaczego Xperia M jest droższa od L,skoro ma choćby gorszy aparat,czy ekran ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nadszedł czas na rozstrzygniecie ostateczne :) Ponieważ Nexus niestety odpada,SGS III jest już trochę starszy,wahać się można tylko pomiędzy LG f5 a Xperia L :> Jednak bardziej przypadła mi do gustu Xperia,która jest po prostu ładniejsza i bardziej poręczniejsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...