Jump to content
MarkoPolo2

Rozwiązany: Klawaiatura z podświetlaniem do max 120zł

Recommended Posts

Szukam klawiatury do 120zł:

- podświetlanie (mocne z możliwością regulacji, wyłączenia)

-podstawka pod nadgarstki

-klawisze multimedialne

-opcjonalnie wysoki skok klawisza

Zastanawiam się nad Natec Genesis rx66 lub Genius KB-g265. Klawiatura ma służyć głównie do grania w FPS-y i RtS-y(mile widziane makra).

Edited by MarkoPolo2
Link to comment
Share on other sites

Z tych dwóch i prawdopodobnie ogólnie w zakresie Twoich preferencji: Natec Genesis RX66. Nie ma na razie wiele recenzji, ale te, które się pojawiły - chwalą ją. Genius słabo tu wypada, jest dość awaryjny (chodzi o ten model). Natec ma podobno dobre podświetlenie, bardzo dobrze wykonane klawisze multimedialne, ma możliwość regulacji, jednak musiałbyś przeczytać bardzo dobrze przetłumaczoną na polski instrukcję, ponieważ bez przeczytania jej nie wiem, czy się połapiesz, gdzie co jest (nie jest to zbyt intuicyjne). No i podpórka, która jest największą udręką. Jest świetnie wykonana, ale jest strasznie krótka. Jeśli chcesz jakieś porównanie z długością dłoni:

(oglądaj od 14:55)

To nie mój film, żeby nie było, że sobie przywłaszczam.

Edited by DanteGamer
Link to comment
Share on other sites

Kupiłem ją i po dwóch dniach użytkowania spisuje się nie żle, podświetlanie to 0%,50%,100%(Nie jest strasznie mocne, słabo doświetlona spacja) i stopniowe rozjaśnianie i przyciemnianie do 0% rzadko przydatne. Pisze się w miarę wygodne, przyciski nie są strasznie głośne nawet spacja i trochę słabsze podświetlanie klawiszy multimedialnych, najbardziej czytelny. Regulacja i podstawowe funkcje są w miarę przejrzyste pod F1 Literka R(Red) i tak do F3 pod 8,9 jest kółko zamalowane do połowy i znak + i -. Pisze się wygodnie, w grach sprawdza się dobrze jedynie w FPS-ach (BF3) miałem problem z podpórką. Wykonanie solidne, można ją kupić za około 100 zł. Mam nadzieję że się te krótkie podsumowanie pomoże innym w wyborze.

W razie jakiś pytani chętnie odpowiem. Temat do zamknięcia.

Link to comment
Share on other sites

8,5/10(-0,5 za trochę za słabe podświetlanie(moja opinia), najbardziej czytelny jest czerwony, a niebieski w 50% w nocy przy słabym swietle kidedy nie jest zupełnie ciemno klawisze są słabo czytelne ale logo i te paski na podpórce są bardzo dobrze widoczne, mogę wrzucić zdjęcia,-0,5 drobne uszkodzenia fabryczne- oplot i spacja, -0,5 za krótka podpórka)

jakość/cena 10 (kupiłem za 105 zł)

Edited by MarkoPolo2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...