Skocz do zawartości

Polecane posty

Ja miałem styczność z Agito.pl :) Gwarancja realizowana bardzo szybko tak jak i przesyłka. Kurierem paczki możesz się spodziewać na następny dzień roboczy. Komputronik ostatnio przesadził z TOXIC'ami. Najpierw obniżył ceny do ~560zł, jak się zorientowali że wszystkie karty sprzedane w ciągu pierwszych 2 tygodni to je podnieśli do 630zł. Musisz poczekać, aż jakiś sklep wstawi TOXIC'a znów do swej oferty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Sirius.pl, mimo że moje zamówienie nie zostało w pełni zrealizowane.

Mają dobre ceny i obsługę.

W lutym tego roku kupiłem u nich E8400(taniej niż na Allegro, to był okres, w którym nigdzie nie można go było dostać), Dysk Samsung 500GB, pamięci GeIL DDRII Black Dragon 4GB/800 (4x1). No i z pamięciami było pewne zamieszanie, bo przysłano mi GeIL DDRII Black Dragon 2GB/800 (2x1).

Nie sprawdziłem paczki i po prostu ją odebrałem. Kiedy ją otworzyłem od razu rzuciło mi się w oczy pudełeczko z pamięciami. Miało być podwójne a było jakby mniejsze. :P Szybko wyciągnąłem pudełko, myśląc, że pewnie wysłano mi 2x2GB. Jednak po odczytaniu informacji z pudełka trochę się wystraszyłem, bo widniał na nim napis 2x1GB.

Pomyślałem, że wszystko stracone. Pieniądze wpłaciłem z góry, nie mam żadnego dowodu(olałem sprawdzenie paczki). Ale skontaktowałem się z obsługą drogą mailową i baz problemu zaproponowano mi zwrot różnicy w cenie, dosłanie kolejnych dwóch kości, lub wymianę otrzymanych pamiątek na zamówione.

Po przeanalizowaniu sytuacji(mam XP, więc i tak obsłużyłbym jedynie 3, poza tym nie wykorzystuję PC'ta do zbyt ekstremalnych zadań) zdecydowałem się na zwrot różnicy w cenie. Wysłano mi druczek na maila, wypełniłem go, zeskanowałem swój podpis, wkleiłem i odesłałem(również przez e-mail).

Edytowano przez Meno
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie, czy ktokolwiek kupował coś ze sklepu Valve z USA? Chodzi mi na przykład o koszulki z logo gry, plakaty, tego typu rzeczy.

Sam chciałbym zamówić sobie np. koszulkę czy plakaty z Portala, ale nie wiem jak to dokładnie wygląda, może ktoś na forum robił już transakcje z Valve-store i mógłby mi pomóc. Moje główne znaki zapytania to cena (po uwzględnieniu akcyzy, przecież z USA wszystko musi być droższe ;-) ), czas dostawy (UPS z USA) i czy są jakieś "kruczki" czy łatwe do uniknięcia wpadki przy kupowaniu w ten sposób.

Wielkie dzięki! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym opisać swoją przygodę ze sklepem wirtus.pl. We wrześniu - bodajże 14 września, zamówiłem w owym sklepie grę "Viva Pinata" na Xboxa 360. Tego samego dnia wpłaciłem pieniądze na konto firmy, które powinny zostać zaksięgowane w następny poniedziałek czyli 15 września. Wtedy na stronie zamówień, zmienił się status na "Potwierdzone". Ale zamówienie nie dotarło do mnie, aż dnia 22 września napisałem maila, czy zamówienie zostało wysłane. Dostałem odpowiedź, że nie posiadają gry na magazynie (przez CAŁY czas 15-22 września, na stronie produktu widnieje napis "Dostępny") i czy wysłać zamówienie, czy zwrócić pieniądze. Poprosiłem o zwrot. Następnego dnia, zupełnym przypadkiem, status zamówienia zmienił się na "Gotowy do wysyłki" a potem na "Wysłane". Do dziś (4 października) nie otrzymałem gry, ani pieniędzy. W międzyczasie napisałem dwa e-maile, bez odpowiedzi. Myślę, że taki sklep jak wirtus powinien mieć choć trochę godności z przyznaniem się do błędu jak złe stany na magazynie, bo Kupujący też człowiek i zrozumieć można. Co innego kiedy zostaje się bez odpowiedzi i pieniędzy.

Moje wywody też poszły na interwencja@cdaction.pl Zobaczymy jak to się skończy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem bardzo podobną historię z wirtusem tylko jej przebieg był mniej dramatyczny. Zamówiłem Beowulfa i przesyłka cały czas widniała jako Potwierdzone a Beo jako dostępny. Po 3 dniach napisałem maila a oni mówią że nie mają na stanie ale ma przyjść dostawa. Dobra, napisałem kiedy ma przyjść to na następny dzień odpisali, że właśnie w tym dniu ale Beo nie było. Poprosiłem by wysłali jeśli grę będą mieli w przeciągu tygodnia. Miesiąc później ja już skończyłem Beowulfa bo zamówiłem na innym sklepie a oni dopiero wtedy wysłali maila z anulowaniem zamówienia :P . Na szczęście zawsze biorę płatność przy odbiorze więc o żaden zwrot nie musiałem się upominać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam sklep www.gryplanszowe.pl. Dobre ceny, świetny kontakt [mail, telefon], szybka przesyłka a reklamację (brakowało w zestawie 2 figurek) rozpatrzyli w przeciągu paru godzin, wysyłając brakujące elementy. Gorąco polecam wszystkim fanom planszówek!

Może jak dojdzie paczka z gry-online.pl zobacze czy warty polecenia sklep ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Jakie mieliście przygody ze sprzętem z Komputronika? Bo ja nie najciekawsze. Komputer przyszedł do mnie z popsutą kartą graficzną i płytą główną, które wymieniono w serwisie. Jednak tylko tydzień cieszyłem się nowym kompem. Znowu pojechał do serwisu z powodu karty graficznej. Czy macie podobne doświadczenia? Mam nadzieje, że to nie standard.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niee... Ja mam (tak mama mowila) Z komputronika na gwiazdke Ram kingstone 1 gb i Karte Grafiki(Patrz sygnatura) A dziala chyba lepiej niz powinno xD, bo wszystko chodzi(moze to zasluga procesora?), Ja polecam ten sklep, ale jesli chodzi o to iz taki komp dostales to nie wina sklepu tylko elementow, ktore tam są. Zależy jaka karta grafiki :) i od jakiej firmy jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam agito.pl złożyłem tam pół komputera, działa do dziś, szybka i dobrze zabezpieczona wysyłka (płyte główną przysłali w dużym kartonie pełnym napompowanych woreczków) z reklamacją niewiem jak jest bo jeszcze nie miałem okazji skorzystać, niskie ceny mają, polecam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.. Rodzice zgodzili się kupić nowy komputer (mój aktualny kosztowałby.. 700 zł). Nie znam się za bardzo na tym wszystkim, więc wybrałem zestaw Power z listopadowego numeru.

Byłem w salonie Komputronika, gdzie mnie "wyśmiali" i powiedzieli że chodzi o sklep komputerowy. Stronę odwiedziłem i za nic nie mogę znaleźć zestawów z Konfiguratora. A bardzo mi zależy, ponieważ jest rabat.

Możecie powiedzieć jak mogę znaleźć odpowiedni zestaw?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając test sklepów internetowych w najnowszym CDA bardzo się zdziwiłem, że nie umieszczono w rankingu jednego z lepszych sklepów komputerowych, a mianowicie Wirtusa. Oferuje on bardzo dobre ceny, często są różnego typu wyprzedaże, z dostawą też nie ma problemu. Aż się można zdziwić ile kosztują tam gry. Tak więc polecam:

www.wirtus.pl

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z Wirtus.pl. Dosyć spora lista gier chociaż nie powalająca, bardzo dobre ceny w większości gier a można znaleźć perełki o nawet 30zł tańsza niż w innych sklepach, ale kilkakrotnie zawiedli mnie z czasem dostaw, bo dałem kurierem a dostałem jak za priorytet. Mimo to polecam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że mieli braki w magazynach bo ja też dosyć długo czekałem na przesyłkę (miało iść trzy dni a szło 9 :) ). Więc zadzwoniłem do ,,wirtka" i zostałem poinformowany przez miłą obsługę, że gry nie mają na stanie. Ja również bardzo polecam ten sklep, szczególnie z tego powodu, że mają tu chyba najtańsze gry w sieci i profesjonalną obsługę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś sklep Agard? Adres strony http://agard.pl/index.php. Mają nowe gry których nigdzie już nie widzę więc nie wiem czy to jacyś oszuści którzy udają że mają te gry czy co...

ja na nim kupilem rome total war i jestem zadowolny, na emaila potwierdzajacego wysylke czekalem kilka h ale ogolnie sklep spoko - dla mnie na +

http://www.opineo.pl/index.php?sklep=2251

ja bym tam nie kupował - jako ciekawostkę moge powiedzieć że pozytywne opinie na stronie powyżej wystawiła ... obsługa sklepu!!

(Piotr Geralt figuruje na stronie sklepu jako "obsługa klienta")

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seba06

Ja tam raz kupowałem i problemów nie miałem, aczkolwiek dziwne ceny mają - zasiłkę kupiłem tam po okazyjnej cenie (taniej, niż można było wyszukać za pomocą skapiec.pl itp. stron) zaś gry - hm, jak zobaczyłem, ile sobie życzą za Diablo II z Platynowej Kolekcji, to klasycznego ROTFLa zaliczyłem (cena wyższa, niż dystrybutora).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupujecie gry kupujcie w http://www.gram.pl/sklep.asp lub http://www.3kropki.pl/ . Profesjonalne podejście do klienta pod każdym względem zero amatorstwa i partactwa.

Jeżeli książki polecam http://www.bookmaster.pl/ i http://merlin.pl/ . Na Bookmaster nie narzekam zaś do Merlina mam jedno, ale bardzo istotne zastrzeżenie słaba i kulejąca obsługa klienta.

Edytowano przez Ozzi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...