Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blackhand

Darmowy antywirus na Windows 2000 SP4

Polecane posty

Witam, jak w temacie, potrzebuję darmowego antywirusa dla maszynki z Win 2k. Od wczoraj szukam, Avast! 8 rzekomo działa, ale znaleźć instalkę z pewnego źródła (czyli żadne chomiki itp. - w grę wchodzą tylko strony typu Softpedia czy związane z jakimś magazynem - np. Chip czy PC Format) to sztuka, nawet jak link rzekomo prowadzi do 8-mki to i tak przekierowuje do downloadu wersji 2014. AVG, który niby działa na W2k, totalnie się wypiął i poczęstował mnie podczas instalacji komunikatem, że "%1 nie jest poprawną aplikacją Win32". A Avira ponoć zarzuciła wsparcie dla 2000-ki jeszcze w 2011 i nie udostępnia do pobrania starszych wersji (Avast! zresztą też - na ich stronie są tylko linki do wersji 2014).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CTRL85

Nie znam strony, fakt, że jest w języku, którego nie znam jeszcze bardziej podsyca moją podejrzliwość ;). Ale "na próbę" zacząłem pobierać... stabilne 30kB/s, przewidywany czas zakończenia pobierania - 1 godzina... Jeśli ręczysz głową za tę stronę, to ostatecznie skłonny jestem się poświęcić :D.

politan

Filehippo jest jak Ford - pozwala pobrać taką wersję Avasta, jaką chcę, pod warunkiem, że chcę wersję 2014 (serio, po kliknięciu na "Download this version" przy wersji 8 z najwyższym numerkiem pobrało mi instalkę 2014 xD, sprawdziłem kilka innych linków i w przypadku każdego to samo - zaczyna się ściąganie "ważącego" 83,5MB pliku instalacyjnego Avast! 2014).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...