Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fakalaja

Anno 1404, kampania V

Polecane posty

Siema, czy ktoś z Was przeszedł już tę misję? Może będzie mi ktoś w stanie pomóc. Otóż mój problem dotyczy, że nie mam możliwości kolonizacji małej wysepki na płd-wsch pod uprawę jedwabiu, towary na statku oczywiście są absurdalnie wzięte 40t po drewnie, narzędzia etc. Żaden statek uniemożliwia mi postawienie magazynu portowego... W czym problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też ma problem w tej misji z tą wyspą . Ale moje pytanie dotyczy innego zadanie z tej mapy ( kampanii V ) Chodzi o zadnie Odczyt To w którym muszę do Akadami Mądrości dostarczyć 5 ton Papieru i 5 Ton indygo , Mianowice dostarczyłem tam już kilak razy to indygo i Papier A ten cały gość z tej Akademii Ciągle powtarza Dostarcz mi trochę papieru i indygo i biorę się do pracy w czym problem dlaczego zadanie się nie kończy tylko zawsze facet powtarza ten tekst. ??

edit: Już nie aktualne postanowiłem powtórzyć misje . Zrobiłem szczegółowe"scriny" swoich zabudowań na wyspach w celu ich prawie identycznego rozmieszenia .Na tej wyspie chyba budowa jest zablokowana Fabularnie a szkoda, bo to oznacza kuponie jedwabiu. Jestem już w 8 misji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...