Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pile88

Anno 1404 - nie mogę postawić budynku

Polecane posty

WItam.

Na krążku ostatniego numeru CDA znalazła się gra - spełnienie moich marzeń - Anno 1404.

Jednak doszedłem do momentu, kiedy nie wiem co robić.

Gram w trybie ciągłej rozgrywki i mam na swojej wyspie kilka złóż surowców. Chcę wydobywać kamień, ale nie mogę postawić Chaty Kamieniarza, mimo, że zasoby to jakieś 2500 ton. Przy kliknięciu ikony chaty kamieniarza pokazuje mi się obszar ("plac budowy"), na którym mogę postawić budynek. Jednak tutaj obszar ten jest nieaktywny. W okolicy postawiłem targowisko, które powiększa plac budowy, sięga do złoża kamienia, prowadzi tam droga, ale z jakiegoś powodu nie mogę postawić tej chaty. Mogę postawić go w miejscu, gdzie właściwie zaczynałem grę i ten obszar mam tylko aktywny. Cała wyspa jest zasiedlona, mam ponad 600 mieszkańców (ok 400 mieszczan i ok 200 wieśniaków).

Czytałem gdzieś, że to może błąd w grze. Zapisywałem i wczytywałem save'y kilkukrotnie. Niestety bez skutku.

Spotkaliście się z podobnym problemem? Jeśli tak, to jak udało się Wam z nim poradzić?

(edit) zapomniałem w nazwie tematu wpisać w czym tkwi problem... Przepraszam tongue_prosty.gif

Zmieniłem tytuł - A.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...