Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

makemebad

MP3 / MP4 + słuchaki dokanałowe / douszne ~150zł

Recommended Posts

Witam,

szukam jakiegoś odtwarzacza mp3 / mp4 + słuchawek do ok. 150zł. Odtwarzacz może być używka. Słuchawki raczej nówki. Można troszkę nagiąć cenę jeśli warto. Słucham absolutnie wszystkiego oprócz d-polo ;S

Pamięć wystarczy 4GB. Zależy mi na mocnym basie + ew. izolacja od otoczenia.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Sansa Clip Zip znajdziesz za ok 100 zł na allegro. Do tego Philipsy SHE3590 lub Sony EX10LP. Jakbyś chciał coś lepszego - Brainwavz Alpha, nie są może bardzo basowe ale po lekkim podbiciu basu będzie super. Polecam również wgrać Rockboxa do Sansy.

Link to comment
Share on other sites

Aktualnie mam Philipsy SHE3590,wcześniej były Sony EX10LP a na samym początku PL11. Philipsy grają trochę mniej basowo od Sony i gorzej leżą w uchu. W Sony padają szybko kable, bynajmniej dwa egzemplarze padły po podobnym okresie ( może to być wina danej partii, Sony uznało gwarancję). Najtrwalszy kabel był właśnie w PL11, licząc około 8 par słuchawek w ciągu 5/6 lat. Masz rację, że mają więcej basu od podanych modeli, ale są lepiej wykonane i dźwięk jest lepszej jakości. Do 65-70 zł PL11 są najlepszym wyborem, później dopłacając 5-10 zł Alphy.

Link to comment
Share on other sites

Tak jak ktoś już wcześniej wspomniał o Brainwavz Alpha polecam Tobie również, bo ja jestem posiadaczem (nie chciałem wydawać dwustu złotych na douszne słuchawki, ale mieć porządną jakość) tego modelu.

"Latam" z nimi już kilka miesięcy i moim zdaniem basy to coś co mi się najbardziej podoba (a posiadałem już 3-4 pary podobnych cenowo słuchawek). No i wiadomo, są wygodne, kabel się nie przeciera - to też istotne.

Poszukaj sobie recek - tutaj obszerna ze zdjęciami, a na pewno coś wybierzesz.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...