Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mansons

Origin - Wszystko po francusku

Polecane posty

Cześć.

Ostatnio logując się do programu Origin napotkałem dziwną sytuację. Otóż w sklepie wszystko napisane miałem po francusku... Myślałem że to tylko problem w Originie. Jednak później zorientowałem się, że wszystkie gry lokalizują mnie we Francji..

Grając w popularną grę "Haxball" przy zakładaniu roomu pojawia mi się flaga Francuska...

Także dystans serwerów mam krótszy do Francji niż do Polski...

Pomoże ktoś ? :D

Dodam jeszcze, że reklamy na YouTube mam zagraniczne... Raz po niemiecku a raz po francusku ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że odświeżam, ale dzwoniłem do dostawcy internetu i powiedzieli mi, że to u mnie jest wina. Ponoć mam jakiegoś wirusa czy coś... Mówił koleś, że zabierze komputer żeby go usunąć bo trudno to zrobić samemu...

Czy jest w tym choć odrobine prawdy ?

Przypomnę, że reklamy internetowe są po niemiecku lub francusku, Origin po francusku, na Steamie nie mogę użyć klucza do gry,bo piszę że nie jest dostępne w moim kraju, na TS3 mam flagę Niemiec, na Haxballu flagę Francji. Pomocy !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jakie masz zewnętrzne IP na jakiejś stronce, zobaczymy do kogo należy według nslookup. Może mają problem z rozgłaszaniem prefixów, BGP etc. Ewentualnie wykonaj traceroute'a do serwera Origin i zamieść tu wyniki, zobaczymy gdzie te pakiety wędrują. Co prawda to, że wykryłeś wirusy to też jest mocno podejrzane...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...