Jump to content
Rankin

Temat growy

Recommended Posts

Ja na razie kupilem sobie Technobabylon, TWD: Michonne oraz Pinball FX2 VR z Season 1 Pack i Plank Not Included VR. 

W planach mam jeszcze zakup The Dream Machine, Squad, Cosmic Star Heroine, Steins;Gate, Inside, Master of Orion i Satellite Reign. Moze jeszcze zdecyduje sie na Danganronpa: Trigger Happy Havoc, ale bez spiny. No i boli, ze gry z serii Zero Escape oraz Rick and Morty: Virtual Rick-ality zostaly tak slabo przecenione...

Zacznijmy od tego, ze FF7 juz w momencie swojej premiery PC byl troche do tylu technologicznie. Muzyka choc piekna, to byla odgrywana z plikow midi. Rozdzielczosc plansz tez nie powalala, choc ogolnie byly ladne. Teraz jednak gra wyglada meh, tym bardziej ze monitory sa wieksze. Niestety gra sie zestarzala i choc uwazam ja za jedna z trzech najlepszych gier, w jakie gralem w ciagu ostatniego cwiercwiecza i mam do niej olbrzymi sentyment, to nie mialem sily przejsc jej steamowej wersji. 

• Upvote 1

Liczyłem kupić sobie jakiegoś jrpga, ale to co mnie najbardziej by interesowało nie zostało jakoś specjalnie przecenione :( Ateliery i Night of Azure dostały tylko -30%, Berseria -40%. Na szczęście w końcu porządnie przecenili Melty Blood i Fairy Fencer F.

Chcę sobie kupić Half-Life 1 i 2, więc pytanko. Warto kupić Complete? Każde z nich kosztuje 0,99 ojro, a complete 4,42. Jest jeszcze The Orange Box za 3,74, a chcę sobie jeszcze kupić Portala 1.

Edited by Glockens

Ech... daleko nie zaszedłem w pierwszym Half-Life, bo doszedłem do pomieszczenia, z którego nie wiedziałem jak wyjść i się poddałem... ale to wcale nie była słaba gra. Może później się psuje?

A najlepiej z Half-Life wspominam demko Opposing Force, które było na czas, to znaczy kilka(naście? dziesiąt?) minut można było grać jak w pełną wersję, ale kiedy czas się kończył, to obraz się zaciemniał i koniec demka. Z kumplem robiliśmy taki speedrun, próbowaliśmy zajść jak najdalej mieszcząc się w ograniczonym czasie. Jeszcze wtedy nie było jutubów, internetów i w ogóle w jaskini w to graliśmy, ale fajnie było. Bardzo mi się podobało, choć dziś wolę do tej gry nie wracać.

Edited by SilentBob