Jump to content
Rankin

Temat growy

Recommended Posts

2 minuty temu, stach122 napisał:

@Abyss Chyba tak :/ teraz zastanawiam się czy cofnać się bo już wiem jak to rozwiązać.

Było grać z poradnikiem. 

Miałbyś wszystko dobrze zrobione.

Dzisiaj może będę miał internet, to sobie też sciągnę pierwszego Wieśka. 

Edited by MasterKondi

Godzinę temu, Elano napisał:

Owlboy będzie też na Switchu. Kolejny argument za rychłym zakupem tej konsoli. I chyba przy okazji sprzedażą PS4 xD

Indyk, który równie dobrze mógłby być wydany na smartfony czy toster jest argumentem za zakupem konsoli. Far fetched xD 

• Upvote 1

28 minut temu, Arturzyn napisał:

Było grać z poradnikiem. 

Miałbyś wszystko dobrze zrobione.

Nie gram z poradnikami bo lubię sam się pomęczyć jednakże wiedzmin tym śledztwem mnie rozbroił i poradnik pomógł. Teraz właśnie zdecydowałem cofnąć sie te 3h gry i wszystko sie układa.

1 godzinę temu, Elano napisał:

Owlboy będzie też na Switchu. Kolejny argument za rychłym zakupem tej konsoli. I chyba przy okazji sprzedażą PS4 xD

Owlboy jest taki sobie, już lepiej kupić na PC, taniej wyjdzie.
Z zakupem Switcha też bym poczekał aż wypuszczą wersję z większą ilością pamięci flash i poprawkami.

2 godziny temu, b3rt napisał:

https://store.playstation.com/#!/pl-pl/gry/the-shadow-warrior-collection/cid=EP3643-CUSA05648_00-SWBUNDLE00000000

Opłaca się? Jedynkę kiedyś ograłem na PC ale o dwójce słyszałem raczej dobro-mieszane opinie. Cena zachęca w sumie :)

Ja się jeszcze wstrzymam. Cena za pakiet jest dobra i na dwójkę wciąż mam chrapkę (średnią ocen ma lepszą od poprzedniej, a tamta była dobra), ale w jedynkę już grałem, no i cyfrówki kupuję przeważnie dopiero jak są w bardzo niskich cenach. Zresztą miałem skończyć Dishonored 2 jako Emily i sprzedać/zamienić na Horizon. Jak teraz kupię coś innego to tamto pójdzie w kąt.

@Sergi@Abyss Jakoś muszę sobie uzasadniać ew. wywalenie takiej kasy na konsolę bez gier, no nie? xD

Ale w takiego Splatoona 2 to bym zagrał. I może właśnie wtedy, bo będzie bundle konsola + gra, ale to wychodzi dopiero w lipcu. 

Edited by Elano

Kupiłem nowe Injustice. Planuję mainować Bane'a lub Robina.

Ktoś jeszcze ma (PS4) i chciałby pograć casualowo? Nigdy nie korzystałem z multiplayera na konsolach lol.

• Upvote 1

41 minut temu, Elano napisał:

Ale w takiego Splatoona 2 to bym zagrał.

Masz WiiU, zagraj w jedynkę, na to samo wyjdzie.

37 minut temu, OnceAThief napisał:

Dwójka jest ok, trochę borderdlandsy

A, no to nie.

Grałem multum godzin, ale nowe mapy i bronie kuszą. Widzę, że to raczej duże DLC do jedynki, ale i tak... a potem i tak będzie Xenoblade Chronicles 2, czyli absolutny mus. 

Singularity ukończone. Polecam, bardzo fajnie m i się grało. Minusy - da się nosić tylko 2 bronie, mało wrogów i bossów, podróże w czasie to nadal bezsens.

Ale ten bezsens nawet przyjemnie się śledziło, a końcówka, mimo że daje więcej pytań niż odpowiedzi, była naprawdę ciekawa zabij się, żeby świat wrócił do normy

Tak czy inaczej, polecam.

14 hours ago, Xardas80 said:

Ktoś gra w The Surge?

chyba nikt nie gral. ja tez spasuje bo po lordsach nie chce wiecej klonow soulsow tej konkretnej firmy.

wyglada na to, ze czeka mnie jeszcze troche grindu w destiny. najwieksze atrakcje sa podobno na 370 poziomie lighta a mam dopiero okolo 270. dobrze, ze szczelando daje duzo frajdy.

No cóż, dobrze że miałem save sprzed odbycia sekcji zwłok, poszło potem z płatka jak się wiedziało co zrobić xD. Teraz aby miałem problem z tym ognistym potworkiem, nie chciał paść jednakże dałem jakoś sobie z nim rade, potem walka z magiem oraz magistrem poszła o wiele łatwiej. Oczywiście bez wykoksanej postaci. 

• Upvote 1

GOG oferuje za darmo M&B, więc sobie pobrałem.

Po samouczkach nie mogę na razie narzekać.

Toc przecie mowilem, ze fabularnie to bardzo dobra gra, tylko cala reszta jest siermiezna az zeby bola.  

Nom, ostatni akt w Wiedźminie 1 właściwie "przebiegłem", nie chciało mi się już grać w niego, tym bardziej, że "dwójka" czekała na instalację.

30 minut temu, Tesu napisał:

Toc przecie mowilem, ze fabularnie to bardzo dobra gra, tylko cala reszta jest siermiezna az zeby bola.  

Ta ale ja chyba przez gre zostałem ukarany edycja save, niby powinienem przeciwników zabijać kciukiem a lali mnie jak chcą, mam to w nosie. Wyjątkowo sobie podczas grania w dwójkę obejrzę na YT.

Darkdarius oczywiście wyzywa mnie od gimbusów że aby grafa, ta jakby tak było to nie odpalałbym w ogóle gry. Niestety gra technicznie i graficznie jest juz niegodna tych czasów.

Jednakże marzy mi się remaster na silniku W3

Edited by stach122

Pierwszego wiedźmina przechodziłem 1.5 może 2 lata. Tak mnie zniechęcił do wiedźmina, że nie mogę się zabrać za dwójkę. :/

Sent from my Samsung Galaxy S7 Edge using Tapatalk

Przecie pierwszy Wiesiek jest czadowy, co wy chcecie. :(

Przy okazji wylew, bo M&B nie ma polskiej wersji. Meh.

5 minut temu, Quel napisał:

Pierwszego wiedźmina przechodziłem 1.5 może 2 lata. Tak mnie zniechęcił do wiedźmina, że nie mogę się zabrać za dwójkę. :/

Nie zabieraj się za "dwójkę", bo też cię znudzi. Natomiast jeśli lubisz RPGi z otwartym światem, to zabierz się za "trójkę". Tylko postaraj się nie robić na siłę na początku wszystkich misji pobocznych oraz nie odkrywaj wszystkiego od razu. Jeśli zaczniesz to robić, to raczej szybko skasujesz grę z dysku, bo W3 musi najpierw wessać i przeżuć.

E tam, ja przy pierwszym Wiesku meczylem sie strasznie, a dwojke przeszedlem z marszu i dobrze sie bawilem. Oczywiscie Dziki Gon jest bezapelacyjnie najlepszy i obowiazkowy do ogrania. 

4 godziny temu, Arturzyn napisał:

GOG oferuje za darmo M&B, więc sobie pobrałem.

Po samouczkach nie mogę na razie narzekać.

Świetna gra, polecam granie Swadią.

40 minut temu, Arturzyn napisał:

Przy okazji wylew, bo M&B nie ma polskiej wersji. Meh.

Ma dobre spolszczenie.

Wiedźmin 1 ma Odmęty. W "trójkę" nie grałem, ale to najlepsza lokacja z dwóch pierwszych części. 

3 godziny temu, Tesu napisał:

E tam, ja przy pierwszym Wiesku meczylem sie strasznie, a dwojke przeszedlem z marszu i dobrze sie bawilem. Oczywiscie Dziki Gon jest bezapelacyjnie najlepszy i obowiazkowy do ogrania. 

Ta, jak ja nie nienawidze osób na siłe broniących starych gier. Od razu lecą z argumentem ,,Ale to tylko na grafikę patrzysz to tak jest", złapałbym takigo za kark i ukręcił. Jak gra jest stara i ma lipną mechanikę to nawet najlepsza fabuła jej nie uratuje. Taki wiedźmin niestety jest okropny ale takiemu Darkdariusowi powiedz to się obrazi, (wywalił mnie ze znajomych, nub) gra stara i nic tego nie zmieni.

Odpaliłem W2, jezus już samo chodzenie jest tam przyjemne.

Edited by stach122
  • Upvote 1