Jump to content
Rankin

Temat growy

Recommended Posts

Po prawie 8 godzinach skończyłem Blood Dragona.

9/10, polecam i pozdrawiam.

BTW, kiedy serwery crashują, nie naliczają się akcje etc.

Nie żeby mnie to obchodziło, po prostu stwierdzam fakt.

4 minuty temu, OnceAThief napisał:

zrobiłeś wszystko?
mi ta gra zajęła dwa razy mniej czasu

Tak mi się spodobała że ją wymaksowałem. :P

Arturzyn nie ogląda filmów z przemocą.

Gry to co innego. Jucha w grach może się lać strumieniami.

11 minut temu, OnceAThief napisał:

no i nadal boli mnie tyłek, że nie wyłapywałeś nawiązań do filmów
ucieczka z gniazda tych dinozaurów jest żywcem wyciągnięta z końcówki Obcych, a główny bohater ma głos Hicksa

w sumie to nawet się dziwię dlaczego tak ci się podobała bez tego wszystkiego

Ale przynajmniej wyłapałem nawiązanie do Star Wars.

No co, nie wychowywalem się na filmach akcji z VHS. :P

Arturzyn nie wie co to za filmy, bo nie lubi przemocy. 

• Upvote 3

7 minut temu, OnceAThief napisał:

nigdy nie oglądałeś Polsatu po 20?

Wolę TVN. :P

A tak serio to nie. W ogóle rzadko oglądam filmy ostatnio.

19 minut temu, OnceAThief napisał:

ucieczka z gniazda tych dinozaurów jest żywcem wyciągnięta z końcówki Obcych, a główny bohater ma głos Hicksa

Właśnie sobie przypomniałem że to przecież Michael "Kapral Hicks vel Kyle Reese" Biehn. Chyba obejrzę cut scenki na YT, nie chce mi się pobierać całej gry.

42 minuty temu, OnceAThief napisał:

arturzyn woli uczestniczyć w przelewaniu krwi niż je oglądać?
TUCErwb.png

masz na myśli "ostatnie" 15 lat?

Bycie plebsem nie jest łatwe. :/

11 godzin temu, Arturzyn napisał:

Bycie plebsem nie jest łatwe. :/

Plebs a hipster na cienkiej linii stoją :P, rozumiem

• Upvote 1

Dnia 5/10/2017 o 16:40, RIP napisał:

@Tesu 

ale tak to mozna w bfa grac :) 

Jeszcze odnosnie lekkiego znuzenia BF1 spowodowanego brakiem wyzwan. Wczoraj na 30 minut odpalilem gre DICE. Wybralem tryb dominacja i rozegralem trzy szybkie mecze. Wygrana, przegrana, wygrana. Jedyny przegrany byl przeciw druzynie, w ktorej trafily sie dwa plutony klanowe, jeden zlozony z pieciu graczy, drugi z trzema. W mojej druzynie same randomy. Wynik osobisty w tych trzech meczach? Kolejno 16:3 jako snajper, 26:8 jako assault oraz 33:11 jako support. Potem odpalilem Escape from Tarkov. Pierwszy rajd skonczylem po calych 53 sekundach z wynikiem 0:1, nawet nie wiem skad nadleciala kula. W drugim pozylem niewiele ponad 4 minuty osiagajac wynik 1:1, bo dalsze przygody zakonczylo przyjecie na klate strzalu z shotguna. W trzecim utrzymalem sie przy zyciu 20 minut i jako jedyny ocalaly zakonczylem go z wynikiem 14:0 (7 graczy i 7 kierowanych przez AI Scavsow). Latwo nie bylo, wyzwanie spore, emocje duze, a satysfakcja na koniec jeszcze wieksza. 

Została mi końcówka Singularity, jutro tę grę ukończę.

Kurde, nadzwyczaj solidny FPS.

potwierdzam, pare lat temu przechodzilem singularity. nawet dwa razy. fajne bronie, byla chyba zabawa slo mo i podobala mi sie fizyka gry, ladnie miotalo wrogow jak dostali kulke.

Byłem bliski ponownego porzucenia Wiedzmina 1. Pal licho system walki i bieganie 90% czasu. Akt drugi i prowadzone przez nas śledztwo jest tak pomieszane, zagmatwane że nie zdzierżę. Po prostu zabrakło mi cierpliwości. Od razu się przyznaje od początku lekko wspomogłem się z modyfikacją save (tak samo w ME1 :v) ale walka na końcu 2 rozdziału to była tragedia! Olałem wszystko co się dało żeby tylko drugi akt przejść.

Spoiler

NAWET PO WYMAKSOWANIU POSTACI W TYM EDYTORZE SAVE KURDE MAGISTER I TEN DURNY MAG prawie MNIE ROZWALILI, NO PO PROSTU MYŚLAŁEM ŻE ZARAZ KOMP WYLECI PRZEZ OKNO

Oczywiście za te save odpokutuje.

8 godzin temu, stach122 napisał:

Byłem bliski ponownego porzucenia Wiedzmina 1. Pal licho system walki i bieganie 90% czasu. Akt drugi i prowadzone przez nas śledztwo jest tak pomieszane, zagmatwane że nie zdzierżę. Po prostu zabrakło mi cierpliwości. Od razu się przyznaje od początku lekko wspomogłem się z modyfikacją save (tak samo w ME1 :v) ale walka na końcu 2 rozdziału to była tragedia! Olałem wszystko co się dało żeby tylko drugi akt przejść.

Pokaż ukrytą zawartość

Oczywiście za te save odpokutuje.

Czy przypadkiem nie było tak, że jak źle poprowadziłeś śledztwo to za to zgarniałeś baty, bo dostarczyłeś magowi księgę? :)

pomykam sobie w kosmosie, albo w tycim diamondbacku z zasięgiem 45 lat świetlnych bez odchudzania, albo w pytongu i w zasadzie zamierzam kupić jeszcze tylko dwa statki: Imperial [ten za 20 baniek] jak tylko będę miał rangę, a potem Beluga Liner jako mój największy i najdroższy pojazd. Ta gra zawsze mnie powala wyglądem, a w szczególności tym, że wszystko co się widzi w tle jest generowane na żywca, a nie z zapisanych skyboxów, np:

https://i.redd.it/lbioeuus87yy.png

https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/777280311701940274/7D70ABDB2DAAAF9097E453D5C8446F8710657906/

?interpolation=lanczos-none&output-format=jpeg&output-quality=95&fit=inside%7C1024:576&composite-to%3D%2A%2C%2A%7C1024%3A576&background-color=black

• Upvote 4

Owlboy będzie też na Switchu. Kolejny argument za rychłym zakupem tej konsoli. I chyba przy okazji sprzedażą PS4 xD

W kwestii indyków na Switcha to chyba najbardziej czekam na Hollow Knight. Mam nadzieję że będzie wkrótce :)