Jump to content
Rankin

Temat growy

Recommended Posts

2 godziny temu, Vigor napisał:

spoko

a co tam za gierki rozwazasz jeszcze?

Hm, co masz na myśli? 

Teraz gram w Infinity (naprawdę dobra gra) jak mnie nie masz na steam to dodaj (stach122), wrzucam szkriny.

Czemu nikt mi wcześniej nie powiedział, że Darksiders jest takie dobre? Długo wzbraniałem się przed zakupem pierwszej części (zwłaszcza, że gra była przeceniana dziesiątki razy), no ale w końcu skusiłem się na remastera za te parę złotych. Obawiałem się, że system walki może mi nie leżeć (z wychwalanym przez wszystkich shadow of mordor dałem se spokój po godzinie - kompletnie nie czułem postaci), ale na obawach się skończyło; walczy się wygodnie, intuicyjnie i, przede wszystkim, wymachiwanie ogromnym mieczem daje dużo satysfakcji.

Miła odskocznia od dość siermiężnego Salt and Sanctuary.

Edited by 47

38 minut temu, Vigor napisał:

pierwszy raz to widze

Premiera była niedawno, a update był praktycznie wczoraj.

W chwili gdy to piszę, moje pierwsze miasto padło. Najpierw zostałem wasalem innego królestwa, a następnie drugie mnie napadło i zniszczyło. Bardzo dużo złota i zasobów miałem, ale potyczki w tej grze są cholernie ciężkie...

47 minutes ago, stach122 said:

Hm, co masz na myśli? 

Teraz gram w Infinity (naprawdę dobra gra) jak mnie nie masz na steam to dodaj (stach122), wrzucam szkriny.

ogolne pytanie. kiedy gracz odklada jedna gre, siega po inna. pytam z ciekawosci gracza. ze steama nie korzystam.

disney infinity, czy jakies inne infinity?

30 minutes ago, 47 said:

Czemu nikt mi wcześniej nie powiedział, że Darksiders jest takie dobre?

jedynka tez mi sie podobala, ladne widoczki, fajna walka i troche zagadek. dwojka tez jest calkiem ok, mi sie nie podobal glowny bohater i mechanika ekwipunku nasuwajaca na mysl gry mmo.

26 minutes ago, Noobirus said:

W chwili gdy to piszę, moje pierwsze miasto padło.

hehe, powodzenia nastepnym razem.

ja ostatnio nie wbilem sie w zadna gre konkretnie. zagluje re7, uncharted 4, kolekcja destiny, gta online, dark souls 3 i od wczoraj alienation. zyc nie umierac.

https://i.ytimg.com/vi/z-BkrwO_Dck/hqdefault.jpg

Edited by Vigor

14 minut temu, Vigor napisał:

ogolne pytanie. kiedy gracz odklada jedna gre, siega po inna. pytam z ciekawosci gracza. ze steama nie korzystam.

disney infinity, czy jakies inne infinity?

Bioshock Infinity

w google najpierw pojawia sie disney infinite, wiec zgadywalem. bioshock infinite jest ok, podobala mi sie cala gra. latajace miasto, wieksze strzelaniny i przejazdzki diabelska kolejka dla mnie byly w sam raz. tylko zakonczenie mi sie nie pdoobalo.

Persona 5 ukończona.

Ja pierdzielę... jeden z najlepszych erpegów w jakie grałem. Ostatni boss być może nie robił takiego wrażenia, jak ten z P3, ale całościowo... gra jest po prostu niesamowita.

Niestety nie poszło mi najlepiej (chyba z 5 confidantów miałem nieukończonych) i nie widziałem wszystkiego, czego gra oferuje, ale tych 80+ godzin i tak prędko nie zapomnę. Fabuła jest świetnym komentarzem co do naszej współczesnej społeczności. Zakończenie próbowało na chama wycisnąć łzy, ale się nie dałem.

Z jednej strony cieszę się, że w końcu ukończyłem ten tytuł, z drugiej - trochę smutek, bo wiem że mam za sobą jeden z najlepszych tytułów z tego gatunku i prędko nie pojawi się coś, co powtórzy te doznania, które tutaj miałem.

• Upvote 2

Jednak jak patrzę na te wszystkie gry to chyba, bez konsoli nie wyrobię, będzie trzeba w wakacje zapracować na coś. Myślę nad switchem, ale w sumie ps4 ma sporo fajnych exów:/.

Edited by MasterKondi

@MasterKondi

Też planowałem zakupić Switcha, ale plany się trochę przez zwolnienie z pracy i sam fakt, że Switch ma na razie za mało tytułów + słyszałem, że są drobne problemy z samym sprzętem, które mają zostać naprawione.

PS4 w tej chwili jest dosyć tanie i jest masa świetnych gier do obadania. Nie ma za bardzo sensu dopłacać ze wersję Pro konsoli.

Switch to w chwili obecnej bardzo fajny dodatek do "dużej" platformy ale raczej nic więcej.

A te "problemy techniczne" są IMO mocno przerysowane.

33 minuty temu, b3rt napisał:

A te "problemy techniczne" są IMO mocno przerysowane.

Przerysowane zupełnie jak średniej jakości ekran bo dokowaniu w porcie? ;)

Pokonałem Bestię za drugim razem. Pokonałem ją nie tak, jak powinienem, ale nie czuję się z tym źle.

26 minut temu, b3rt napisał:

Chyba nie rozumiem o czym piszesz.

O tym, że widziałem sporo wątków dot. tego że bardzo łatwo zarysować ekran Switcha przy użyciu portu dokującego, bo ktoś nie do końca przemyślał konstrukcje i lepiej się zaopatrzyć w jakąś formę ochrony dla wyświetlacza (który na dodatek jest LCD).

Napisałem to jednak bardziej jako formę żartu słownego niż rzeczywisty palący problem. 

Legend of Heroes: Trails in the Sky the 3rd

A ja jeszcze Second Chapter nie mam. Może się trafi jakaś fajna promocyja niedługo?

@Abyss

A, dobra, łapie. No to jest pewien mankament ale nie jakiś uciążliwy. Po ponad 2 tygodniach wkładania i wyciągania konsoli nawet kilka razy dziennie (bo raz gran na TV a raz przenośnie) nie mam na folii ochronnej ani jednej ryski. Ale przyznaję że jakieś zabezpieczenie mogli tam dać.

3 hours ago, Arturzyn said:

Pokonałem Bestię za drugim razem. Pokonałem ją nie tak, jak powinienem, ale nie czuję się z tym źle.

musze przyznac, ze nie wiem o jakiej grze piszesz od paru dni.

playerunknowns battlegrounds potwiedzone na ps4. oby pojawilo sie jak najszybciej, czuje, ze bedzie to jedna z moich ulubionych mordowni pvp.

pogralem w otwarta bete paladins, calkiem dobry klon overwatcha. zaskoczylo mnie regenerujace sie zdrowie, trawa do ukrywania sie i konie. dzieki koniowi gracz po zgonie moze szybko przyjechac z powrotem na miejsce walki. na razie na liczniku okolo 4h. raczej pogram jeszcze bo na overwatcha nie chce mi sie wykladac kasy.

3 minuty temu, Vigor napisał:

musze przyznac, ze nie wiem o jakiej grze piszesz od paru dni.

Lords of the Fallen.

• Upvote 1

pierwszy gameplay. Tak bardzo [beeep] nie urywa... Narazie 0 jarania sie. Gdybym to kupil, a panna faktycznie jeczalaby tak przy kazdym skoku i ataku, chyba gralbym bez dzwieku.

A mnie się podoba.

Nie wiem, czego się czepiasz głosu babki, skoro w każdej innej grze jak skaczesz, to też jest jakiś dźwięk, który ma za zadanie pokazać, jaki to ciężki wysiłek bohater/bohaterka robi. Takie czepianie się na siłę.

Ale whatevs...

24. maja Awesomenauts przejdzie na f2p. Polecam wtedy ograć. Zacna mieszanka platformówki i MOBY.

Zacna gra, aczkolwiek dosc trudna. Trzy razy do niej podchodzilem. I trzy razy podano mi moje cztery litery na tacy z notka "idz pan krowy pasac".