Jump to content
Rankin

Temat growy

Recommended Posts

witam witam w materiale demonstrującym Elit: Dendżerus pod kątem eksploracji. Pod koniec filmu (od 50 minuty) docieram do tajemniczego wraku statku, odkrytego przez graczy dosłownie parę dni temu.

cc @lorde... ups

filmik jest wagowo ogromny i nadal się przetwarza, ale docelowo (jak yt skończy marudzić) będzie w formacie HD

Edited by Rankin
  • Upvote 3

podoba mi sie w re7 jak klimat zblizony jest do teksanskiej masakry pila lancuchowa. rodzina kanibali wariatow, zdezelowana posiadloosc posrod lasu i odjechane akcje z pila lancuchowa. teraz przesladuje mnie mamuska i jej natretne owady. klimat na medal.

Guest

Glory Kille bez podświetleń w nowym DOOMie faktycznie nie są takie złe, bo i po prostu czasu nie ma, żeby chwiejące się demony podziwiać, bywa trudno i w czasie walki trzeba bez przerwy się poruszać
chociaż nie podoba mi się trochę schemat "wejdź do pomieszczenia->wyczyść je i/lub rozwal Gore Nest->idź dalej", mam nadzieję, że cała gra tak nie będzie wyglądać

Nawet jeśli odeszli od konwencji futurystycznych fpsów to raczej nie podejrzewam, że odejdą od konwencji dotychczasowych codów.

18 godzin temu, OnceAThief napisał:

chociaż nie podoba mi się trochę schemat "wejdź do pomieszczenia->wyczyść je i/lub rozwal Gore Nest->idź dalej", mam nadzieję, że cała gra tak nie będzie wyglądać

no siema XD

Guest
12 minut temu, Abyss napisał:

Czasem nie trzeba rozwalać gore nest though. 

>implying, że nie staram się zrobić wszystkiego, nawet jeśli miałoby to oznaczać znudzenie się grą przed jej skończeniem

44 minuty temu, emqi napisał:

no siema XD

w piekle jest to już lepiej zamaskowane jednak i już tak nie kłuje w oczy jak Demonic presence at unsafe levels. Lockdown in effect
no i dostałem Gauss Cannon, które uwielbiam
trochę szkoda, że dwururki nie można ulepszać

Hm, wyprodukowano niecałe 400 sztuk więc z drugim egzemplarzem a co dopiero z częściami będzie trudno ;P

Ogólnie nim się dziwnie jeździ, wolne to a pod machą warczy to charakterystyczne ,,lamborginiowskie" wycie.

Edited by stach122

Ja tutaj smalę cholewki do Penny, a jedno z wioskowych dzieci mi mówi, że wczoraj jego brat nosił ją na rękach :< no co za chamstwo, a tyle szmaragdów jej dałem...

Komentarz pod blogiem berta o wiedźmaku 3:

3AmG1r9.png

Ale sól xD 

Chociaż większość komentarzy jednak na zasadzie "no, wreszcie ktoś to napisał". 

Szanuję za użycie tylu merytorycznych argumentów. Gdyby to był komentarz pełen ad personam, to bym nie szanował.

2cy5KWl.png

Nie pokazujcie tego wpisu Stachowi, bo dopiero się chłop striggeruje XD

14 godzin temu, stach122 napisał:

Ciekawe kto wie co to za marka wyprodukowała te czerwone monstrum ;)

Chyba każdy, kto się w jakimkolwiek stopniu interesuje motoryzacją

11 godzin temu, Elano napisał:

Komentarz pod blogiem berta o wiedźmaku 3:

3AmG1r9.png

Ale sól xD 

Chociaż większość komentarzy jednak na zasadzie "no, wreszcie ktoś to napisał". 

Jak ja tam patrzę, to widzę jednak że większość komentarzy jest w stylu: "No, ale jak to? Wiedźmin najlepszą grą jest!" Co w sumie trochę mnie dziwi, bo ta krytyka wydaję mi się jednak dosyć wyważona, żeby nie powiedzieć zachowawcza. Nie byłem świadomy, że to już taki kult wokół Wiedźmina wyrósł.

Może zwróciłem uwagę głównie na komentarze powyżej tego ananasa, które jednak popierają to, co zostało w nim napisane. Albo polemizują na poziomie. 

W ogóle takie pytanko - jakiego fightera na PS4 warto sprawdzić? Grałem trochę w starsze Tekkeny, Street Fightery i Guilty Geary i gameplayowo oraz otoczkowo ta ostatnia seria pasuje mi najlepiej. Xrd Revelator dobrym wyborem? Myślałem, że ta gra nawet u nas nie wyszła w pudle, a tu na allegro można ją dostać za około 100 złotych. 

Edited by Elano

1 godzinę temu, Cambrinus napisał:

Jak ja tam patrzę, to widzę jednak że większość komentarzy jest w stylu: "No, ale jak to? Wiedźmin najlepszą grą jest!" Co w sumie trochę mnie dziwi, bo ta krytyka wydaję mi się jednak dosyć wyważona, żeby nie powiedzieć zachowawcza. Nie byłem świadomy, że to już taki kult wokół Wiedźmina wyrósł.

Kult wokół Wiedźmina rośnie u nas wykładniczo od pierwszej części i teraz osiągnął absolutne apogeum. Tak samo było jeszcze niedawno ze Skyrimem (NAJLEPSZA GRA EVER!!!!!11) tylko że na większą skale. 

W ogóle na śmierć zapomniałem że wy prowadzicie te blogi na ppe. Gdybym nie był leniwy może też bym wypluł jakiś tekst. Kto w ogóle tam pisze poza Rane, Elano i b3rtem? 

1 hour ago, Elano said:

Xrd Revelator dobrym wyborem? Myślałem, że ta gra nawet u nas nie wyszła w pudle, a tu na allegro można ją dostać za około 100 złotych. 

Aa miesiąc wychodzi Rev 2. Będzie zarówno jako DLC do Revelatora, jak i nowe pudełko. Nie mam pojęcia, ile będzie kosztować i co będzie się bardziej opłacać: czekać na pudełko, czy kupić teraz i później do tego DLC.

Ale generalnie z tego co słyszę (choć sam nie grałem, nie wiem ile osób gra itp.) jest bardzo spoko. Plus jeśli nie jesteś zbyt dobry, to ma jeden z lepszych tutoriali w swoim gatunku.

• Upvote 1