Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

28 minut temu, stach122 napisał:

Też tak mówiłem dopóki nie kupiłem łyżki i teraz sobie ją chwale. Bardzo przyjemnie się je (jak narazie same zupy)

Fix'd!

A wszystko sprowadza sie do tego, ze pad radzi sobie w jednych tytulach lepiej, w innych gorzej. To samo mozna powiedziec o klawiaturze i myszce. Do samochodowek, sportowek, bijatyk i wiekszosci TPP pad jest lepszym wyborem. W wiekszosci innych radzi sobie porownywalnie lub gorzej do klawy z mycha. W strzelankach duzo bardziej precyzyjna jest mycha. A sa tytuly, w ktore granie na czymkolwiek innym niz joy HOTAS czy porzadna kierownica to grzech.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, stach122 napisał:

Też tak mówiłem dopóki nie kupiłem pada i teraz sobie go chwale. Bardzo przyjemnie się gra (jak narazie same gry samochodowe)

 

16 minut temu, Tesu napisał:

Fix'd!

A wszystko sprowadza sie do tego, ze pad radzi sobie w jednych tytulach lepiej, w innych gorzej. To samo mozna powiedziec o klawiaturze i myszce. Do samochodowek, sportowek, bijatyk i wiekszosci TPP pad jest lepszym wyborem. W wiekszosci innych radzi sobie porownywalnie lub gorzej do klawy z mycha. W strzelankach duzo bardziej precyzyjna jest mycha. A sa tytuly, w ktore granie na czymkolwiek innym niz joy HOTAS czy porzadna kierownica to grzech.

Samochodówek i gier sportowych nie tykam, do TPP klawiatura spisuje się wyśmienicie. Bijatyki? Jedyna w którą grałem to SF IV, nie jestem fanem mordobić. :P

Tak więc kupno pada byłoby bez sensu w moim przypadku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Arturzyn napisał:

do TPP klawiatura spisuje się wyśmienicie.

Najpierw musialbys pograc troche na padzie w TPP zeby moc wiarygodnie uzyc slowa wysmienicie w odniesieniu do tego, jak klawiatura spisuje sie w tego typu grach. Od razu jako pozbawiony uprzedzen fan sterowania klawiatura i mysza mowie - w Wiedzminie czy innym Assassin's Creedzie wygodniejszy okazal sie byc pad od X360. Na klawie tez mi to dobrze wychodzilo, ale jednak pad mial przewage i kierowanie postacia w widoku TPP jest bardziej intuicyjne na nim.

16 minut temu, Arturzyn napisał:

Tak więc kupno pada byłoby bez sensu w moim przypadku.

Ale dlaczego myslisz, ze moj poprzedni post adresowalem do Ciebie? ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tesu napisał:

Fix'd!

A wszystko sprowadza sie do tego, ze pad radzi sobie w jednych tytulach lepiej, w innych gorzej. To samo mozna powiedziec o klawiaturze i myszce. Do samochodowek, sportowek, bijatyk i wiekszosci TPP pad jest lepszym wyborem. W wiekszosci innych radzi sobie porownywalnie lub gorzej do klawy z mycha. W strzelankach duzo bardziej precyzyjna jest mycha. A sa tytuly, w ktore granie na czymkolwiek innym niz joy HOTAS czy porzadna kierownica to grzech.

W sumie zgadzam się z tym co napisałeś, ale np w Devil May Cry 4 osiągam lepsze wyniki grając na klawie niż padzie, mimo że gra jest pisana właściwie pod pada. Nie wiem, po prostu lepiej mi w niektórych tytułach grać na klawiaturze (chociaż później od takiej sesji ciężko np. kawę zaparzyć, bo łapy bolą).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie, jak pisałem, że Infiltrator był najprostszym bossem? Odwołuję - Czempiona pokonałem za drugim razem (byłoby za pierwszym, ale spóźniłem się z unikiem i zabrał mi całe życie...).

Ta rękawica to czyste złoto, zjechałem nu nią całe HP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Deathroll2097

Dlatego wlasnie napisalem, ze w przypadku gier TPP pad sprawdza sie lepiej w wiekszosci z nich. Ja osobiscie nie wyobrazam sobie przechodzenia platformowki Ori and the Blind Forest na czyms innym niz pad, ale z kolei w pierwszych Darksidersow lepiej gralo mi sie na klawiaturze, bo grajac na PS3 jakos nie moglem wygodnie ogarnac sterowania podczas rzucania crossbladem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 hours ago, OnceAThief said:

Lords of Shadow to najlepszy klon God of War jaki kiedykolwiek wyszedł

jako klon god of war jest calkiem ok. chociaz ja wole dantes inferno.

co do tematu klawa+mysz vs pad to pamietam jak kiedys patrzalem jak koles gra w pierwszego tomb raidera na klawie. z jednej strony wygladal jak utalentowany pianista, bo poruszanie sie w pierwszym tr wymagalo wiele precyzji i bylo skomplikowane. z drugiej strony byl to kompletny masochizm, bo palce kolesia na tej klawiaturze momentami wygladaly jakby mialy zaplatac sie na supel.

dla mnie joypad to zycie. za czasow pierwszego unreal tournament gralem ostro mycha i klawa ale wraz z psxem poszly w odstawke. do pc tez podlaczam pada. nawet w beholdera wolal bym grac na padzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Vigor napisał:

chociaz ja wole dantes inferno

giphy.gif

2 godziny temu, b3rt napisał:

Jak będzie taki sam szmelc jak dwójka to mogą od razu go anulować.

>Explore an open-ended, living, free-form game world in which FURY moves back and forth between environments
open world obowiązkowo
daję głowę, że znowu zrobią z tego biedazeldę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Tesu napisał:

Fix'd!

A wszystko sprowadza sie do tego, ze pad radzi sobie w jednych tytulach lepiej, w innych gorzej. To samo mozna powiedziec o klawiaturze i myszce. Do samochodowek, sportowek, bijatyk i wiekszosci TPP pad jest lepszym wyborem. W wiekszosci innych radzi sobie porownywalnie lub gorzej do klawy z mycha. W strzelankach duzo bardziej precyzyjna jest mycha. A sa tytuly, w ktore granie na czymkolwiek innym niz joy HOTAS czy porzadna kierownica to grzech.

Te, nie udawaj mądrzejszego niż jesteś. Wiem że biały jest biały, zupe można zjeść też widelcem ale po co jak łyżka jest do tego lepsza i na odwrót, schabowego da się zjeść łyżką ale po co jak lepszy jest nuż/widelec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minutes ago, OnceAThief said:

dantes inferno

gierka miala pare makabrycznych potworow i bossow. a i pieklo bylo dosc brutalne.

lords of shadow jest spoko, podobno hideo kojima nawet nadzorowal. za to sequel z dorzucona wspolczesnoscia byl slaby. nostalgiczne nawiazania do symphony of the night w ogole mnie dobijaly.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, stach122 said:

nuż nuż nuż nuż nuż nuż nuż nuż nuż nuż nuż nuż

nuż nuż nuż nuż nuż nuż nuż nuż nuż nuż nuż nuż

nuż nuż nuż nuż nuż nuż nuż nuż nuż nuż nuż nuż

stachu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, OnceAThief napisał:

giphy.gif

>Explore an open-ended, living, free-form game world in which FURY moves back and forth between environments
open world obowiązkowo
daję głowę, że znowu zrobią z tego biedazeldę

Ale wyjątkowo przyznam Vigorowi rację, Dante's Inferno naprawdę było w porządku. Makabryczne i sugestywne, dawało sporą satysfakcję.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Arturzyn napisał:

O kurczę. :( A pamiętasz może, w jakim momencie, tj. po ilu godzinach ta misja występuje? 

Zresztą, potrafię być uparty. Pokonałem 4 lordów, zrąbanej klawiszologii nie dam rady? ;)

Jak dobrze pamiętam to nie za daleko jakieś 3h gry może mniej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, MasterKondi napisał:

Jak dobrze pamiętam to nie za daleko jakieś 3h gry może mniej. 

Walka z drugim tytanem? Bo przeglądałem se bossów w poradniku i minęła mi informacja o kręceniu gałką właśnie przy tym bossie. Jak tak to lipa, choć nadal mam nadzieję, że jak do tego dojdę to dam radę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...